فاطمه سانا شیخ است که روز و شب برای Sooraj Pe منگل Bhari, لودا و Bhoot پلیس

فاطمه سانا شیخ است که روز و شب برای Sooraj Pe منگل Bhari, لودا و Bhoot پلیس – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 17:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

فاطمه سانا شیخ دیده خواهد شد در سه فیلم Sooraj Pe منگل Bhari, لودا و Bhoot پلیس

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

فاطمه شیخ که در حال حاضر موفق به کسب قلب دادن به مهمترین عملکرد در Dangal است که تمام مجموعه به عجب مخاطبان و در عین حال دوباره در سال 2020 با سه پروژه.

بازیگر دیده می شود در سه فیلم با شروع Sooraj Pe منگل Bhari’ در کنار Manoj Bajpayee. او نیز دیده می شود در Anurag باسو به لودو به دنبال Bhoot پلیس. بازیگر شده است به اشتراک گذاری BTS و برخی از سرگرم کننده نگاه اجمالی به طور مداوم در رسانه های اجتماعی خود را که نگه داشته است طرفداران هیجان زده است.

فاطمه کار کرده است روز و شب بدون توقف و دستکاری بین او تیر اندازی برنامه. صحبت بیشتر در همان فاطمه سهام “بوده است سرگرم کننده تیراندازی برای فیلم, برنامه طولانی هستند اما مردم بسیار خوب و صحنه های خنده دار می باشد بنابراین ما تا پایان خنده در وسط ما شاخه. برخی از روز تیراندازی ما برنامه اجرا طولانی است اما من لذت بردن از بودن و مشغول کار است.”

بازیگر است و چشم او در مجموعه اهداف خود و در حال رفتن دیده می شود در سه آواتار پشت به پشت هر حال متفاوت از یکدیگر است. این بازیگر در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده برخی از قطعه ای از شخصیت ها در رسانه های اجتماعی و مخاطبان شده اند هیجان زده برای دیدن این آواتار جدید.

فاطمه نام که می آید در سراسر ذهن مدیران و همیشه اولین انتخاب برای نمایش شخصیت های مختلف و بر روی صفحه نمایش عملکرد است که قطعا ارزش آن را به عنوان بازیگر متکی بر آماده سازی مناسب و acing عکس کاملا.

فاطمه است که تمام مجموعه را به علامت خود را در سال 2020 و مکان در قلب مخاطبان با اجراهای او.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im