Fateh Parivaar Sewa جامعه ابتکار Fateh تلویزیون: یک سازمان غیر دولتی با یک تفاوت

Fateh Parivaar Sewa جامعه ابتکار Fateh تلویزیون: یک سازمان غیر دولتی با یک تفاوت – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 16:20 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این سازمان غیر دولتی با شعار ‘Kirat Karo Vandh Chhako’ با این نسخهها کار برای ترقی جوانان جامعه است.

وقتی که می آید به مترقی و پویا اقدامات بنیانگذار Fateh کانال تلویزیون آیا خجالتی نیست دور. پس از تاسیس این شرکت تابعه سازمان Fateh Parivaar Sewa جامعه در ماه اوت 2014, Mr Rajwant سینگ Vohra است و در عین حال بار دیگر ثابت کرد که ایمان و عمل دست به دست.

این سازمان غیر دولتی با شعار ‘Kirat Karo Vandh Chhako’ با این نسخهها کار برای ترقی جوانان جامعه است. با توجه به از بین بردن نابسامانیهای اجتماعی مانند بیکاری زنان سرکوب پریشان, جوانان, سازمان های غیر دولتی تاسیس شده قابل توجه مراکز آموزشی:

● Fateh مرکز کامپیوتر
● Fateh دوخت مرکز
● Fateh Gatka مرکز
● Parivaar Naari بال

آموزش در مرکز کامپیوتر ارائه شده است با توجه به آماده سازی جوانان برای این کار فرهنگ است. از سطح مبتدی به سطح پیشرفته نرم افزار, نرم افزار, جوان مردم همه چیز را یاد بگیرند. دوخت مرکز آموزش ساخته شده است که دختران جوان متکی به خود و مستقل است. آنها متوجه شدند این مهارت ها و باز خود را در بوتیک. آنها دیگر به آنها بستگی دارد پدر و مادر یا شوهر برای پول است.

یک مرد با چنین مترقی افکار و نظرات آقای Rajwant سینگ Vohra رئیس سازمان احساس غرور بسیار زیاد در این است که سازمان های غیر دولتی انجام داده است قابل توجه کار در اختیار دختران و پسران به کسب زندگی خود را. NGO سازماندهی Gatka و Gurbani اردوگاه برای کودکان در تعطیلات تابستان به نگه داشتن آنها را به محترم سیک تاریخ و فرهنگ.

NGO سازماندهی رایگان اهدای خون اردوگاه چشم بررسی کنید تا اردوگاه ، هر سال. آن را می دهد جوایز به 5 سیک که دستاوردهای قابل توجه را در کمک به بهبود جامعه و جامعه سیک. و همه این برنامه ها برگزار می شود تحت یک 2-طول روز Samagam که NGO سازماندهی. مشهور سیک واعظان شرکت در Samagam و نماز به خداوند متعال همراه با کل و رو به رشد Fateh تیم.

NGO احساس آماده به گسترش با راه حل برای مشکلات و یا مسائل مربوط به نگرانی جامعه است. این سازمان ادعا میکند که در مورد دولت غفلت از آن بیرون خواهد آمد را با اقدامات مورد نیاز و منابع است.

شده است 6 سال از سازمان های غیر دولتی را تأسیس و آن را در حال رشد بوده است. Fateh Parivaar Sewa جامعه به دست آورده و به رسمیت شناختن و قدردانی و حمایت از Sikh Sangat. آقای Rajwant سینگ Vohra تسلیم است که هر کسی نیاز رایگان است و برای تماس با Fateh تیم و به دنبال کمک های لازم.

درباره بنیانگذار

آقای Rajwant سینگ Vohra نام است که نیاز به هیچ مقدمه ای یک شخصیت با یک ذهن درخشان و یک قلب طلایی. پس از آغاز کار خود را در صنعت تلویزیون سه دهه پیش او را به دنیا آورده اولین-همیشه مستقل کانال مذهبی برنامه تلویزیونی به 24/7 Gurbani. او همکاری با شبکه ZEE آورده و SITI کابل به زادگاه خود Ludhiana. او همچنین رئیس جمهور Fateh Parivaar Sewa جامعه یک سازمان غیر دولتی و یک شرکت تابعه از فاتح تلویزیون.

کمک به تلاش های آقای Rajwant سینگ Vohra خود را پسر آقای Anterleen سینگ Vohra کار industriously نسبت به گسترش کانال و آموزه های سیک تجارت به Sikh Sangat.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im