طراح مد Wendell Rodricks’ باقی گذاشته و به استراحت

طراح مد Wendell Rodricks’ باقی گذاشته و به استراحت – اخبار

به روز شده: فوریه 13, 2020, 20:37 IST | سرپرستان | پنجی

آس طراح که ناخوش بود برای چند ماه گذشته خود را در شب چهارشنبه

Wendell Rodricks

وندل Rodricks

پنجی: باقی مانده فانی هند یکی از برترین طراحان مد و آیکون Wendell Rodricks گذاشته شد و به استراحت در روستای آبا و اجدادی خود Colvale در شمال گوا پس از انجام مراسم در روز پنج شنبه شب.

Rodricks که ناخوش بود برای چند ماه گذشته خود را در شب چهارشنبه.

در میان کسانی که حاضر بودند برای تشییع جنازه مراسم بودند رهبر مخالفان Digambar Kamat محلی BJP MLA Nilkanth Halarnkar بالا صنعتگران مقتدر بینا Ramani بازیگر Arshad Warsi, در میان دیگران.

Rodricks یکی از محبوب ترین طراحان مد از گوا اهدا شد Padma شری در سال 2014 و نیز پیامد این Chevalier de l’ordre des Arts Et Lettres توسط وزارت فرهنگ فرانسه در سال 2015. به عنوان یک طراح او بوده است با اعتبار احیای Kunbi ساری worm توسط بومی Kunbi قبیله ای زنان گوا.

او در روند راه اندازی یک موزه ‘Moda گوا موزه و مرکز تحقیقات” که Rodricks تا به حال اختصاص داده شده به لباس و مد در گوا از طریق سنین.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su