Faruk کبیر لیست 21 چیزهایی که برای 21-day مستند

Faruk کبیر لیست 21 چیزهایی که برای 21-day مستند – سرگرمی

انتشار: Mar 28, 2020, 12:27 IST | سرپرستان |

بازیگر-کارگردان Faruk کبیر شناخته شده برای ساخت وب سایت فیلم “377 Ab Normal”, است که ساخت بسیاری از این 21 روز مستند دوره است.

Faruk Kabir/picture courtesy: Faruk Kabir's Instagram account

Faruk کبیر/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Faruk کبیر را Instagram account

بازیگر-کارگردان Faruk کبیر شناخته شده برای ساخت وب سایت فیلم “377 Ab Normal”, است که ساخت بسیاری از این 21 روز مستند دوره است.

“در این 21 روز مستند من 21 روز لیست 21 چیزهایی که من می خواهم برای بهبود در مورد خودم و افزودن ارزش به زندگی اعضای خانواده من,” او گفت:.

“کمتر بیشتر است, بنابراین من کمتر خوردن و خوابیدن در زمان. از همه مهمتر, من همیشه علاقه صبح و برای طولانی ترین زمان من می خواستم برای شیفت از ساعت 8 صبح از خواب بیدار کردن چرخه به 5 صبح از خواب بیدار کردن, چرخه, و در حال حاضر در نهایت برای من که منظم و بهتر من به طور کلی روال,” او اضافه شده است.

او در حال لذت بردن از زمان خود را در خانه.

“خوب خانواده است در نهایت گرفتن زمان برای وعده های غذایی با هم زندگی برکت و رحمت است. من در حال حاضر به خواندن “5 am باشگاه’ توسط Robin Sharma. من نیز به پایان رساندن یک هزار قطعه پازل با استعداد به من خواهر من. من در پایان یک اسکریپت و گرفتن پهنای باند به آن متنعم; اقامت در تماس با تیم من از زمان به زمان. ما راه اندازی برخی از خلاق اهداف ما در حال حاضر می تواند مسالمت آمیز رسیدن به” او گفت:.

“من انجام من بیت در جامعه ما برای بهداشت. ما همچنین پخت و پز و ارسال مواد غذایی برای ساختمان نگهبان. در شب 4.30 تا 6 بعد از ظهر اختصاص داده شده به تناسب اندام, حصیر, کار, آموزش های کاربردی و بسیاری از کشش برای هر دو بدن و تخیل. چند دقیقه مدیتیشن, مثبت, تجسم این است که چگونه من پایان من روال تناسب اندام” اضافه شده Faruk.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>