کشاورز دعوت ماهاراشترا سانتی متر معاون سانتی متر برای عروسی دختر


“ما رفته اند برای عروسی اما پس از این جلسه مجلس است که در آن دشوار خواهد بود برای ما وجود دارد اما ما قطعا ارسال نعمت ما” Ajit Pawar گفت.

NCP leader Ajit Pawar (Photo: Ajit Pawar/Twitter)

NCP رهبر Ajit Pawar (عکس: Ajit Pawar/توییتر)

وزیر Uddhav Thackeray و معاون وزیر Ajit Pawar یک دعوت نامه از یک کشاورز برای حضور در عروسی دخترش پس از وام خود را بخشیده بود ،

صحبت کردن با رسانه ها, Ajit Pawar گفت: “دیروز پس از اعلام اولین لیست از کشاورزان که وام چشم پوشی وزیر Uddhav Thackeray و من تعامل با کشاورزان از طریق ویدئو کنفرانس. در طول تعامل یک کشاورز که بسیار خوشحال بود به عنوان وام خود را بخشیده بود خاموش ما را دعوت.”

“رئیس وزیر از او پرسید آیا شما راضی با دولت و کشاورز پاسخ داد: در حال حاضر به عنوان من تنش رایگان من می خواهم به دعوت هر دو وزیر و معاون وزیر برای دختر من عروسی” Pawar گفت.

“ما رفته اند برای عروسی اما پس از این جلسه مجلس است که در آن دشوار خواهد بود برای ما وجود دارد اما ما قطعا ارسال ما نعمت است. من نیز اطلاع ماموران از درآمد بخش به بازدید از محل خود را هنگامی که,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im