Farhan Akhtar و Shibani Dandekar جشن 730 روز از با هم!

Farhan Akhtar و Shibani Dandekar جشن 730 روز از با هم! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 16:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Farhan Akhtar و Shibani Dandekar شده اند در یک رابطه برای بیش از دو سال و یا 730 روز به طور دقیق به عنوان بازیگر’ آخرین Instagram ارسال می خواند!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shibani Dandekar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shibani Dandekar

Farhan Akhtar و Shibani Dandekar شده اند در یک رابطه برای بیش از دو سال اما با توجه به قوی چگونه یک زن را از حافظه می تواند 730 روز به طور دقیق. بله, این است که تعداد دقیق روز پس از آنها شده اند در عشق بي پروا بی ادعا و unapologetic مورد مهیجی عاشقانه.

به او Instagram account, بازیگر زن نوشت – 730 روز نیست. تصویر به نظر می رسد مستقیما از یک فیلم بالیوود که تنها قدرت خود را بسیار گرم شیمی.

نگاهی به حق در اینجا:

Shibani نگه می دارد و به اشتراک گذاری تصاویر خود را با کمال او با نوشتن شرح تصاویر فوق العاده است که شما نمی توانید از دست. در آستانه روز ولنتاین, او یکی دیگر از عاشقانه, عکس با اختر و نوشت: – Love you bro, به دنبال یک قلب است. و همچنین نوشت: – اگر شما می خواهید برای ولنتاین من می شود بالا بردن دست خود را, love ya. سازمان دیده بان آن را در اینجا:

و چگونه می توان فراموش کرد که خیره کننده و زرق و برق دار تصویر که تا به حال با صورتی شبح و دیدم زن و شوهر, لباس های شیک خود بهترین آواتار دادن عمده مد و زیبایی, اهداف ؟ دیدم این؟:

خوب شایعات نشان می دهد آنها به احتمال زیاد به کراوات گره در مارس اما هیچ چیز تایید نشده است. اختر زمان و انرژی در حال حاضر به طور کامل متعهد به بوکس, درام, طوفان که همه برای آزادی در 2 اکتبر این سال است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de