خداحافظی اورتون Weekes من رفیق

خداحافظی اورتون Weekes من pal – ورزشی

به روز شده: Jul 03, 2020, 07:37 IST | ایان Chappell | بمبئی

تحسین برای بزرگ غرب هند و باربادوس قهرمان رودخانه شروع در سال 1973 تور و تنها رشد از طریق بعد از 47 سال

West Indies's Everton Weekes practises at Lord's in 1950.Pic/ Getty Images

غرب هند را Everton Weekes شیوه در خداوند را در سال 1950.عکس/ گتی ایماژ

Weekessمن نوشت: اولین شماره از “عزیز اورتون” ستون در دسامبر 1979. ستون فراهم فرصتی برای سبک سری و خطاب شد به افسانه ای کارائیب شخصیت به نام اورتون ولنتاین که می خواهم مهاجرت به ناتینگ هیل در لندن است.

من انتخاب این نام به افتخار دو شخصیت های بزرگ از غرب هند کریکت; قهرمان رودخانه اورتون Weekes [بعد شوالیه] و bespectacled سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Alf ولنتاین.

من تنها ملاقات Alf یک بار همراه با میله مارش من دعوت کرد به خانه اش در جامائیکا در سال 1973. آن را یک شب لذت بخش گوش دادن به Alf مهمانی ما با داستان 1960-61 بسته تست سری و تکمیل به یاد ماندنی در کینگستون. پیش از آن در هفته ما می خواهم گفتگو با افسانه ای جورج Headley که مردم مفتخر دوبله آقا دونالد Bradman “سفید Headley”.

چند هفته پس از آن شب به یاد ماندنی, من تا به حال لذت بردن از ملاقات با اورتون. این جایی است که تحسین من برای شروع و آن را تنها رشد از طریق بعد از چهل و هفت سال.

هنگامی که ما به سفر کارائیب در سال 1973 اورتون بود که با الکساندرا—موفق کلوپ شبانه در بریدگتون. او همچنین یک مفسر رادیو مشغول به کار در مسابقات کریکت با ابریشمی-ابراز تونی Cozier. آن را از طریق ‘Coze که من با اورتون و همچنین کشف او یک قهرمان پل بازیکن و استفاده می شود برای بازدید از کانادا برای بازی در مسابقات.

در سال 1991…

من با اورتون دوباره در سال 1991 زمانی که من مشغول به کار بود به عنوان یک مفسر تلویزیون در سری بین غرب هند و استرالیا است. ریچی Benaud نیز در کار بود که سری و او به من گفت در تعدادی از موارد است که او فکر می کردم; “اورتون بهترین بود از سه W است.”

Benaud نظر بود و بعد از آن حمایت بزرگ استرالیا همه طفیلی کیت میلر که بازی دو سری برابر Weekes; در 1951-52 و 1954-55 در کارائیب.

چه سری است که باید در 1954-55. استرالیا تا به حال با شکوه چهار جانبه سرعت حمله با میلر ری Lindwall بیل جانستون و ران کماندار.

غرب هند مقابله با چهار قهرمان ضربه در Weekes, فرانک Worrell کلاید والکات و جوان, Garry Sobers. هر چهار ضربه او تبدیل به شوالیه. در سال 1972 فقط قبل از من با اورتون من تا به حال یک شب لذت بخش در منچستر تماشای یک با استعداد انگلیسی band به نام بارون شوالیه; آن چهار ضربه نیست بی ثمر شوالیه در 1954-55. که در پنج سری تست آنها انباشته 1733 اجرا می شود بین آنها از جمله شش قرن.

در سال 2000 من تا به حال لذت بردن از سفر به جزایر کارائیب با باربارا-Ann به افتخار آقا گری به عنوان یک “باربادوس افسانه زنده”. اورتون همراه با تعدادی دیگر از باربادوس قهرمانان شد در سیاه و سفید کراوات عملکرد و او واقعا به خوبی در 74 سال سن.

“شما نگاه خوب اورتون” من او را استقبال “چه هستند شما را به نگه داشتن در شکل؟”

“در صبح ایان من شنا با وس [سالن]” پاسخ اورتون با علامت تجاری خود را پوزخند و یک نوشیدنی در دست است. “در صبح مایع است که در خارج در شب آن را در داخل.”

دمدمی حس شوخ طبعی

این typified Weekes; پوزخند یک نوشیدنی و یک شوخی بود و او در عنصر خود را. بعد از آن شب من تا به حال یک مثال دیگر از اورتون, دمدمی حس شوخ طبعی. حدود 4 هستم Barbara-ان tapped من بر روی شانه و پیشنهاد کرد از آن زمان به گرفتن برخی از خواب.

“چگونه شما در حال گرفتن خانه پرسید:” اورتون یک بانک آبجو در دست است. “ما فقط یک کابین” من پاسخ داد.

“شما نمی توانید یک تاکسی در این ساعت” او مقابله “من شما را به درایو شما به خانه.”

“آنچه در مورد breathalyser?” من gasped.

اورتون در زمان یکی دیگر از جرعه آبجو و کنایه آمیز; “ایان ما خیلی متمدن به یک breathalyser در باربادوس.”

هفته است که یکی از تنها دو مرد برای آنها من را شکسته قانون طلایی من. من معمولا هرگز نوشیدن الکل در حالی که مشغول به کار هستم اما من انجام داده اند در دو نوبت. اولین بار بود که برای لیندسی Hassett در سال 1988 و دوم با اورتون در اواسط دهه نود است. آنها یک جفت از شخصیت های است که می تواند به راحتی تضعیف قویترین حل و فصل.

این غم انگیز بود به شنیدن اورتون عبور در سن 95 اما او نمی ماند هر چهره است. اورتون Weekes بزرگ بود باربادوس قهرمان که epitomised زندگی کامل.

صدای جیر جیر بحث

آقا ویویان [email protected]:
نمی توانم باور افسانه ای آقا اورتون Weekes است نه بیشتر. افکار و دعاهای رفتن به خانواده و دوستان خود. یکی از بزرگترین اطفال از کشور است. درست آیکون. استراحت در صلح افسانه!

Sachin [email protected]_rt:
آقا اورتون Weekes است نه بیشتر! تا به حال شنیده ام بسیاری از داستان در مورد پنبه حلاجی شده خود را همراه با دیگر افسانه ای 2Ws. به شما خواهد شد از دست رفته ، در آرامش استراحت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de