طرفداران آرزو MS Dhoni و Sakshi خود 10th سالگرد عروسی

طرفداران آرزو MS Dhoni و Sakshi خود 10th سالگرد عروسی – ورزشی

به روز شده: Jul 05, 2020, 13:16 IST | سرپرستان | دهلی نو

این زوج دارای یک دختر, Ziva که متولد شده در فوریه 6, 2015. خانواده شده اند ماندن در خانه رعیتی در رانچی در طول زمان است که این کشور شده است تحت مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

Pic courtesy/Sakshi Dhoni's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Sakshi Dhoni را Instagram account

سابق هند کاپیتان MS Dhoni و Sakshi تکمیل 10 سال به عنوان زن و شوهر در روز شنبه. این جفت ارز گره خورده است گره در ژوئیه 4, 2010 در دهرادون. عروسی انجام شد در یک مراسم خصوصی و چند تا به حال آگاهی از این مراسم اتفاق می افتد.

این زوج دارای یک دختر, Ziva که متولد شده در فوریه 6, 2015. خانواده شده اند ماندن در خانه رعیتی در رانچی در طول زمان است که این کشور شده است تحت مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dhoni است که با نزدیک شدن به سال های گرگ و میش از خود نامی حرفه ای نیست و بازی برای تیم هند از سال 2019 جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در مقابل نیوزیلند در روز 10 ژوئیه 2019. در عین حال او همچنان یکی از بزرگترین نام این ورزش در کشور و زن و شوهر بودند آرزو توسط بسیاری از طرفداران خاص خود را در روز شنبه.

یکی از طرفداران این پست بخوانید: Dhoni : شما با من ازدواج کن Sakshi ? Sakshi : آیا شما مطمئن هستید که ماهی ? Dhoni : به عنوان مطمئن شوید که من از یک قرن در بازی بعدی ! سالگرد مبارک ماهی و Sakshi ??! @msdhoni @SaakshiSRawat #HappyAnniversayMahiandSakshi”

“مبارک 10th سالگرد ازدواج Mahi-Sakshi #MSDhoni #SakshiDhoni #marriageanniversary گفت:” با یک عکس از زن و شوهر در عروسی خود را و در سال های پس از.

بر خلاف بسیاری از هموطنان کرکت بازان Dhoni تا حد زیادی فروکش کرده از چشم های عمومی در طول مستند ظاهر می شود تا حد زیادی در Instagram پست های ساخته شده در Sakshi یا Ziva صفحه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im