طرفداران مترو پارک در حال حاضر می تواند به جلو نگاه به یک بسیار خاص قرنطینه نسخه

طرفداران مترو پارک در حال حاضر می تواند به جلو نگاه به یک بسیار خاص قرنطینه edition – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 18:35 IST | Mohar باسو | بمبئی

مترو پارک ستاره Ranvir Shorey, Purbi جوشی, امی Vaidya وگا Tamotia و Pitobash Tripathy, در میان دیگران

پس از به دست آوردن مقدار تشویق و adulations برای فصل اول خود را در سال 2019 بیمه OTT پلت فرم اروس در حال حاضر با افتخار اعلام کرد بسیار ویژه قرنطینه نسخه اصلی آن سری را تحت عنوان “مترو پارک’. پنج قسمت از 3 تا 5 دقیقه در هر وعده را به طرفداران هیجان انگیز joyride آن را به عنوان ویترین یک داستان جذاب است که حول محور اعضای یک گجراتی خانواده مستقر در نیوجرسی, ایالات متحده آمریکا.

در طول سال فرهنگ هند ساخته شده است و حضور آن احساس در سطح جهان است. صرف نظر از این که بخشی از جهان ما در ما ریشه دار ارزش داده اند تولد به بسیاری از هندی محلات. متمایز و ویژگی های فردی از سرخپوستان مستقر در خارج از کشور نه تنها جذب توجه همه را, اما اغلب ما انجمن جامعه دیده می شود به عنوان یک کاتالیزور برای برخی از غرابت. هنر تقلید زندگی است که می آید در سراسر در این فریبنده سری بازیگران Ranvir Shorey, Purbi جوشی, امی Vaidya وگا Tamotia و Pitobash Tripathy, در میان دیگران. فصل اول دریافت چندین تمجید و محبوبیت مفهوم e-pooja در بسیاری از نقاط تنظیم یک روند جدید است.

یک ترکیب کامل از درام و کمدی ‘Metro Park – قرنطینه’ نسخه است که در اینجا به ترک همه ما را سرگرم. این زمان در اطراف ساکنان مترو پارک دیده می شود در حالت قرنطینه اما COVID نتواند به محدود کردن روح خود را شاد & خوش مشرب ساکنان حتی در چنین زمان به چالش کشیدن. در این قرنطینه special edition یکی می توانید شاهد, چگونه با وجود اقامت در داخل خانه Kalpesh و باند انطباق با شیوه های جدید زندگی می کنند که نسبت به نرمال و اقامت محتاط خلاق و شاید حتی کمی آرام.

این قرنطینه edition تا به حال بازیگران شلیک به بخش خود را به طور مستقل در محل اقامت خود. حق از Payal آنلاین رقص جلسات به Kalpesh تلاش دست خود را در پخت و پز – های زیادی وجود دارد که در این سری است که شما را حفظ خواهد چسب به صفحه نمایش.

اتمام تریلر اینجا هستید::

صحبت کردن در مورد نشان می دهد Ridhima Lulla رئیس محتوای افسر اروس گروه می گوید: “میزان عشق مترو پارک فصل اول به دست آورد در سال گذشته آن را همه ما در اروس در حال حاضر واقعا هیجان زده برای قرار دادن با هم یک ویژه قرنطینه نسخه نشان می دهد. ما با هدف ارائه هیجان انگیز و محتوای منحصر به فرد برای ما بینندگان سراسر جهان که می توانید آنها را شراب خواری سازمان دیده بان و لذت بردن از در طول مستند. با شخصیت ها و محیط هر دو در حال relatable به شرایط فعلی در سراسر جهان, ما با اعتماد به نفس این نسخه ویژه خواهد بود باران با تن عشق توسط مخاطبان است.”

نشئه به بخشی از مترو پارک – قرنطینه Edition, Ranvir Shorey گفت: “آن است که همیشه شادی به کار با اروس و حتی بیشتر از آن به کار در مترو پارک. آن است که بسیار ویژه ای برای من بود آن را به عنوان اولین سری که من برای پلت فرم های دیجیتال. تیراندازی برای مترو پارک – قرنطینه چاپ شده است واقعا هیجان انگیز و خسته کننده اعصاب در همان زمان به دلیل آن است که به طور کامل شات از صفحه اصلی با بازیگران است که تبدیل به نرمال در زمان Covid – 19. من امیدوار هستم که مترو پارک طرفداران لذت بردن از تماشای این محصول فوق العاده به خصوص برای آنها ساخته شده.”

Omi Vaidya همچنین صحبت در مورد کار بر روی این نسخه ویژه از این مجموعه و افزود: “مردم در حال مبارزه در مستند و داستان ما در تلویزیون ببینید/آنلاین به طور ناگهانی به نظر می رسد بسیار بی ربط و صحبت نمی کنم به این چالش مردم روبرو هستند در حال حاضر. چون از مترو پارک های نجومی یک موفقیت و قدردانی بسیار زیاد آن دریافت شده از مخاطبان ما آن را یک نقطه برای ایجاد یک ویژه مترو پارک – قرنطینه نسخه را به مردم امداد و کمدی آینه از زندگی خود را. ما خیلی خوش شانس ما چنین پویا شریک مانند اروس در حال حاضر به خارج کردن چنین مطالب جالب. این یک تجربه فوق العاده همکاری با آنها را به عنوان آنها را به شانس و فشار پاکت کیفیت داستان سرایی.”

نوشته شده توسط Ajayan Venugopalan و کارگردانی شده توسط Abi Varghese & Ajayan Venugopalan مترو پارک – قرنطینه Edition خواهد بود اکران در ErosNow.com دوشنبه, مارس 23 به بعد.

اروس در حال حاضر نیز کاهش یافته آوردن تریلر نشان می دهد امروز و به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به جهان جدید از قرنطینه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>