طرفداران می پرسد Sunil Chhetri برای Netflix نام کاربری و رمز عبور; او می شود او را به یک اشتراک!

طرفداران می پرسد Sunil Chhetri برای Netflix نام کاربری و رمز عبور; او می شود او را به یک اشتراک! – ورزش

به روز شده: مارس 04, 2020, 11:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

Netflix هند توییتر رسیدگی در زمان توجه داشته باشید این پیام از Chhetri و گفتند: “در حالی که ما در آن موضوع, می تواند, ما همچنین تولدش خود را در یک تصویر؟”

Sunil Chhetri

Sunil Chhetri

هند ستاره فوتبالیست Sunil Chhetri رفته خارج از راه خود را به منظور کمک به یک فن که به او نزدیک آنلاین به منظور دریافت رایگان Netflix بکشد حساب.

نه تنها Sunil Chhetri به فن Netflix بکشد اشتراک بلکه دست او را شخصا امضا نیوجرسی.. این بود که پس از این از طرفداران خواسته بود Sunil Chhetri برای به اشتراک گذاشتن خود را Netflix ID و رمز عبور خود در coronavirus بیماری همه گیر. فن همچنین اظهار داشت که فوتبال کاپیتان می تواند تغییر رمز عبور پس از مستند انجام شده است.

در نظر گرفتن به, توییتر, Sunil Chhetri نوشته شده یک تصویر از یک پیام او را دریافت بر روی Facebook و نوشت: “نیوجرسی X تولدش در یک تصویر X پاسخ به پست X Video مایل همسایه, پیر و جوان, حیوان خانگی سگ X. در اینجا کسی است که اولویت های مستقیم و واقعا من می خواهم به در نظر گرفتن تقاضا است.”

Netflix هند توییتر رسیدگی در زمان توجه داشته باشید این پیام از Chhetri و در ادامه به پاسخ: “در حالی که ما در آن موضوع, می تواند, ما همچنین تولدش خود را در یک تصویر؟”

Sunil Chhetri سپس پیشنهاد یک داد و ستد کالا معامله و پرسید: برای دو ماه اشتراک رایگان برای فن در بازگشت برای یک امضا نیوجرسی از او.

او نوشت: “در روح واقعی یک داد و ستد کالا چگونه در مورد شما بچه ها دست بچه دو ماه اشتراک و ارسال خواهد شد یک پیراهن امضا و عکس خود را در راه است ؟ آیا ما باید یک معامله؟”

در پاسخ Netflix بکشد هند توییتر رسیدگی نوشته شده: “چگونه در مورد ما ارسال او هر دو نیوجرسی و اشتراک کارت? بیایید خود را از روز است.”

به این Chhetri پاسخ داد: “برای تلفن های موبایل بزرگ بچه ها حالا که ما داریم این را نمیفهمد. اشتراک برای بچه پیراهن برای بچه پیراهن برای شما بچه ها.”

پسر قبلا با ارسال یک پست توییتر به Sunil Chhetri. نگاهی به مشترک ارسال توسط فوتبالیست.

قبلا در یک سری از توییت Chhetri اعلام کرده بود که اعضای تیم هند آمده بود با هم و قرار دادن در جدول یک مبلغ است که فرستاده شده است به PM-مراقبت صندوق به کمک در مبارزه با کروناویروس.

ورودی از IANS

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im