خانواده را تهدید می کند اگر خودکشی پسر بدن بهبود

خانواده را تهدید می کند اگر خودکشی پسر بدن نمی شد – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 13:41 IST | سرپرستان | کنپور

متهم به پلیس گفت که آنها تا به حال ربوده Sanjeet Yadav برای باج گیری در 22 ژوئن بود و سپس به قتل او در ماه ژوئن 26/27

This picture has been used for representation purpose only

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی تنها هدف

چمن سینگ پدر تکنسین آزمایشگاه که ربوده شد و به قتل ماه گذشته به عنوان اوتار پرادش پلیس درگیر شد در یک botched عملیات امداد و نجات است تهدید به خودکشی با تمام اعضای خانواده خود را اگر پلیس نمی پیدا کردن پسرش ، متهم در حال حاضر بازداشت شده بود به پلیس گفت که آنها تا به حال ربوده Sanjeet Yadav برای باج گیری در 22 ژوئن بود و سپس به قتل او در ماه ژوئن 26/27. Tهی گفت که آنها تا به حال پرتاب بدن خود را در Pandu رودخانه.

این کنپور پلیس پس از جولای 23, شده است در تلاش برای ردیابی بدن Sanjeet اما شکست خورده اند در تلاش های خود را. چمن سینگ به خبرنگاران گفت که او و خانواده اش را برای اولین بار سعی کنید برای دیدار با وزیر یوگی Adityanath با خواسته های خود را. “اگر حتی پس از ملاقات با وزیر ما نه عدالت ما را به خودکشی با راه خودمان را به آتش کشیده در مقابل Vidhan Sabha در لکنو” سینگ گفت.

چمن سینگ بیشتر گفت: “آن است که نه تنها بدن پلیس و نه حتی خود را بازیافت وسایل دیگر از جمله کیسه های خود را و کارت ATM. پلیس تنها به بهبود دوچرخه خود را.” Sanjeet ربوده شد در 22 ژوئن. خانواده بود و بعد پرسیده شده توسط ربایندگان به پرداخت یک باج تومان 30 lakhs. پلیس خواسته خانواده به ترتیب برای پول و انتقال آن به ربایندگان و پلیس خواهد آنها را بگیرد red-handed.

خانواده انداخت یک کیسه حاوی پول نقد در جاده از بالای یک پل به دستور و در حضور پلیس اما آدم ربایان فرار با کیسه قبل از پلیس می تواند آنها را بگیرد.

Sanjeet مادر و خواهر و گفت: آنها تا به حال به فروش می رسد جواهرات و اموال به ترتیب برای باج پول است.

مورد منجر به خشم عمومی و کانپور SSP Dinesh Kumar Prabhu منتقل شد و توسط وزیر در حالی که چهار نفر دیگر به حالت تعلیق درآمد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید