تیم ویجی Deverakonda هشدار داد به هر دو بازیگران مبارزه و با تجربه به هیچ گونه تماس های جعلی / استماع جعلی اعتقاد ندارد به عنوان این تیم به طور رسمی پروژه های آینده خود را در رسانه های اجتماعی اعلام خواهد کرد.

Vija Deverakonda (Picture courtesy/Instagram account @thedeverakonda)

Vija Deverakonda (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام @thedeverakonda)

ستاره جنوبی Vijay Deverakonda به تازگی ارسال بیانیه ای پس از حوادث شرکت های تولید جعلی سوء استفاده از نام بازیگر و انجام استماع جعلی برای به دست آوردن دسترسی به بازیگران زن به اطلاع آمد. تیم Deverakonda هشدار داد به هر دو بازیگران مبارزه و با تجربه به هیچ گونه تماس های جعلی اعتقاد ندارد به عنوان این تیم به طور رسمی اعلام پروژه های آینده خود را در رسانه های اجتماعی.

در این بیانیه آمده است: «ما، تیم Deverakonda متوجه شده ایم که تعداد کمی از شرکت/ies تولید به صورت تقلبی در حال ساخت یک فیلم با ویجی دیوراکوندا بوده ایم و در حال انجام استماع و دسترسی به بازیگران/بازیگران زن بوده ایم. هر پروژه ویجی Deverakonda در ارتباط است باید به طور رسمی توسط او و تولید کنندگان خود را اعلام کرد. تأیید رسمی همچنین می تواند بر روی دسته های رسمی SM VDs تأیید شود. در حالی که ما علیه این عاملان اقدام می کنیم، از همه درخواست می کنیم که هوشیار باشند و هر گونه اطلاعاتی را به نفع شخصی شان دو بار بررسی کنند.»

به غیر از بازی در فیلم پرفروش آرجون ردی، ویجی بخشی از بازدیدها مانند ماهانتی و رفیق عزیز بوده است.

بعد، تیم های بازیگر با ستاره بالیوود Ananya Panday و Charmee در اولین فیلم هندی خود را به کارگردانی Puri Jagannadh. این فیلم به طور آزمایشی با عنوان جنگنده در تلوگو و همچنین هندی اکران خواهد شد و همچنین راما کریشنان، رونیت روی، ویشنو ردی، علی و مکراند دشپانده را در نقش های محوری به نمایش خواهد داشت.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار