F1: ویلیامز در نظر گرفتن فروش تیم پس از از دست دادن

F1: ویلیامز در نظر گرفتن فروش تیم پس از از دست دادن – ورزشی

به روز شده: مارس 30, 2020, 14:21 IST | AFP | لندن

پس از ارسال یک 12.9 میلیون پوند سود در سال 2018 ویلیامز را در پاسخ به ضربه توسط به دنبال سرمایه گذاری های جدید.

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

ویلیامز در روز جمعه نشان داد که آنها با توجه به فروش فرمول یک تیم پس از چند میلیون پوند افت مالی شرکت نتایج. ویلیام جایزه بزرگ منابع گزارش گروه یک تنظیم از دست دادن 13 میلیون پوند (تومان 15.9 میلیون دلار) برای پایان سال 2019. پس از ارسال یک 12.9 میلیون پوند سود در سال 2018 ویلیامز را در پاسخ به ضربه توسط به دنبال سرمایه گذاری های جدید. یک اقلیت یا اکثریت سهام ارائه خواهد شد برای سرمایه گذاران همراه با گزینه ای را برای آشکار خرید کردن.

“این WGPH مدیره معتقد است که بررسی استراتژیک و رسمی فروش روند مناسب و محتاطانه چیزی که به انجام به منظور گرفتن زمان به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از گزینه ها و قرار دادن فرمول یک تیم در بهترین موقعیت ممکن برای آینده” یک ویلیامز بیانیه ای گفت:. “به عنوان بخشی از این جدید استراتژیک جهت WGPH هیئت مدیره در حال انجام یک بررسی از تمام استراتژیک مختلف گزینه های در دسترس برای این شرکت است.”

انگلیسی-تیم مستقر هستند و در عین حال برای دریافت هر گونه رسمی روش اما تایید کرد “بحث های مقدماتی” جای گرفته اند با سرمایه گذاران ممکن است. با وجود تغییر رویکرد این شرکت گفت: این هر دو بودجه و قصد پس گرفتن جای خود در شبکه زمانی که فرمول یک بازگشت پس از coronavirus بحران است.

“هر حزب علاقه مند شرکت در رسمی فروش فرآیند مورد نیاز خواهد بود برای ورود به یک عدم افشای توافق با WGPH در شرایط رضایت بخش به WGPH هیئت مدیره” بیانیه ای گفت:. “این شرکت در دریافت هر روش در آن زمان از این اعلام و تایید می کند که آن را در بحث های مقدماتی با تعداد کمی از احزاب در مورد یک پتانسیل سرمایه گذاری در این شرکت است. می تواند وجود دارد هیچ یقین است که ارائه خواهد شد و نه به عنوان به که در آن شرایط هر ارائه خواهد شد.

“در حالی که این شرکت مواجه شده است و تعدادی از چالش های ویلیامز در حال حاضر باقی مانده بودجه و آماده از سرگیری مسابقه زمانی که تقویم اجازه می دهد تا در سال 2020 است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de