خرید رپورتاژ

F1: چینی GP به تعویق افتاد و در میان Coronavirus نگرانی – ورزشی

به روز شده: فوریه 13, 2020, 09:00 IST | AFP | پاریس

شانگهای مسابقه چهارم از فصل جدید می شود آخرین — اما به راحتی بسیاری از مشخصات بالا — رویداد ورزشی به سقوط قربانی به شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

چینی جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 به تعویق افتاد شنبه به دلیل “ادامه داد: گسترش” مرگبار coronavirus motorsport حاکم بدن FIA اعلام کرد. این FIA گفت promotors از شانگهای نژاد درخواست کرده بود به تعویق افتادن “از نظر ادامه گسترش رمان کوروناویروس” در حال حاضر به نام COVID-19. “به عنوان یک نتیجه از ادامه نگرانی های سلامت و با @WHO (سازمان بهداشت جهانی) اعلام coronavirus به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی از FIA و @F1 فرمول 1 گرفته اند این اقدامات به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران” حکم بدن گفت.

شانگهای مسابقه چهارم از فصل جدید می شود آخرین — اما به راحتی بسیاری از مشخصات بالا — رویداد ورزشی به سقوط قربانی به شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین که در آن پدید آمده در پایان سال گذشته است. Renault F1 تیم اصلی سیریل Abiteboul توصیف شانگهای اخبار به عنوان “ناامیدی”. به تعویق افتادن همچنین می اندازد به شک افتتاحیه مسابقه F1 در ویتنام است که برنامه ریزی شده برای دو هفته قبل از شانگهای و در آن نیز وجود داشته اند مواردی از COVID-19.

“از FIA و @F1 همچنان به همکاری نزدیک با تیم های پروموتر CAMF و مقامات محلی برای نظارت بر وضعیت” FIA گفت: در رابطه با شانگهای تعویق افتادن. “همه احزاب را به مقدار مناسب از زمان برای مطالعه زنده ماندن از جایگزین احتمالی بعد از آن تاریخ در سال باید این وضعیت را بهبود بخشد.” که ثابت کند می تواند روی حیله و تزویر با FIA سازماندهی شکستن رکورد 22 جایزه بزرگ این فصل از جمله شانگهای مسابقه.

بخش مهمی از تقویم

این FIA افزود: “چین جایزه بزرگ شده است بخش مهمی از F1 تقویم با بسیاری پرشور طرفداران. به F1 FIA جامعه به نظر می رسد به جلو به مسابقه در چین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هر کس بخواهد در این کشور در طول این زمان دشوار است. “وضعیت جهانی در مورد این ویروس را ادامه خواهد داد برای نظارت توسط FIA با توجه به دیگر موتور رویدادهای ورزشی.”

رنو رئیس تیم Abiteboul توصیف شده در اخبار به عنوان “ناامیدی” در شرایط بحران بهداشت و درمان و همچنین به دلیل “این یک بازار و یک جایزه بزرگ است که ما قدر این است که بسیار برای ما مهم (ورزش)”. “ما خوش شانس هستیم که یک چینی (تست) راننده Guanyu ژو و ما نزدیک شدن به این جایزه بزرگ چین با تعدادی از عملیات بازاریابی در ارتباط با او.

“ما باید برای دیدن در شرایط تغییر زمان اما تقویم بسیار شلوغ است و آن را دشوار است برای پیدا کردن یک موجود اسلات جدا از در ماه اوت,” او اضافه شده در این تیم 2020 راه اندازی در پاریس در روز چهارشنبه. مرسدس تیم اصلی توتو ولف صحبت در لندن در روز دوشنبه گفت: نه رفتن به شانگهای خواهد بود “شرم”. “ما تا به حال کامل grand غرفه در سال گذشته,” او گفت:, و اضافه کرد که چین بود شروع به تبدیل شدن به یک “واقعا مهم بازار از نظر فن followership”.

“نمی رفتن وجود دارد خواهد بود برای طرفداران و خودمان اما سلامت می آید برای اولین بار.” چین مجبور شده است برای لغو و یا قرار دادن یک میزبان از رویدادهای ورزشی با توجه به کروناویروس اپیدمی از تعلیق فدراسیون فوتبال در این کشور به تعویق انداختن اولین مسابقات بدمینتون از سال 2020 تور جهانی شود. جهان در پرجمعیت ترین کشور است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک نیروگاه در میزبانی های بین المللی ورزشی در سال های اخیر اما تا به حال آن تقویم ورزشی پرتاب به هرج و مرج.

دو و میدانی جهانی داخل سالن قهرمانی, برنامه ریزی برای نانجینگ در مارس 13-15 شده است برای یک سال به تعویق افتاد. چینی فرمول E مسابقات جایزه بزرگ با توجه به محل در ثانیا در جنوب جزیره هاینان در 21 مارس بود به نام “پس از مشاوره نزدیک” با مقامات دولتی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su