استخراج مدیر سام Hargrave: نه فضای زیادی برای اواسط بودجه فیلم های اکشن

استخراج مدیر سام Hargrave: نه فضای زیادی برای اواسط بودجه فیلم های اکشن – سرگرمی

انتشار: Apr 18, 2020, 13:03 IST | سرپرستان |

استخراج مدیر و محبوب هالیوود stunt coordinator سام Hargrave احساس سینما به فضا یا “فوق العاده بزرگ-بودجه فیلم مانند ابرقهرمانان” یا کوچکتر, فیلم, گفت که آن را ترک مقدار زیادی از اتاق را برای اواسط بودجه فیلم اکشن.

Chris Hemsworth/picture courtesy: Instagram

Chris Hemsworth/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

“استخراج” مدیر و محبوب هالیوود stunt coordinator سام Hargrave احساس سینما به فضا یا “فوق العاده بزرگ-بودجه فیلم مانند ابرقهرمانان” یا کوچکتر, فیلم, گفت که آن را ترک مقدار زیادی از اتاق را برای اواسط بودجه فیلم اکشن.

صحبت کردن در مورد آینده خود را Netflix فیلم Hargrave گفت: سرپرستان: “به نظر می رسد که وجود دارد نه به عنوان فضای زیادی را در سینما برای این نوع از اواسط بودجه فیلم اکشن. به نظر می رسد که آن را بیشتر فوق العاده بزرگ-بودجه ابرقهرمان فیلم و یا نوع کوچکتر مسائل است.”

Hargrave است خوشحالم که اولین فیلم خود را خواهد رسیدن به مخاطبان گسترده تر از طریق Netflix بکشد.

“Netflix حک شده فضا را برای خود برای فیلم هایی از این وجود دارد که من فکر می کنم واقعا عالی هست… چرا که هستند بسیاری از داستان های بزرگ در خارج وجود دارد… این نوع از فیلم در حال حاضر یک محل دیده می شود توان و باید ازش لذت برد” او گفت:.

با “استخراج”, Hargrave است فارغ از اینکه Chris Evans شیرین دو در “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان” برای مبارزه با صحنه ها و شیرین کاری هماهنگ در “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” به یک ویژگی مدیر. Hargrave شد اضافی کارگردان واحد دوم در “Avengers: Infinity War”.

Hargrave ادامه داد: “من فکر می کنم که واقعا چیز زیادی برای مخاطبان در سراسر جهان است. من خوشحالم که من اولین بار کارگردانی (فیلم سینمایی) آمده بر روی یک پلت فرم مانند Netflix بکشد که در آن بسیاری از مردم می توانید این را ببینید. این یک تجربه بسیار منحصر به فرد و یکی که من به دنبال به جلو به دیدن چگونه آن را همه اجرا هنگامی که آن بیرون می آید در آوریل 24.”

برای اولین بار فیلم Hargrave پیوست خود را با “انتقامجویان” ، او “ثور” ستاره Chris Hemsworth, به رهبری, فیلم, فیلمنامه که توسط Joe Russo. این فیلم تولید شده توسط روسیه و برادران (جو و Anthony Russo) مایک Larocca, Chris Hemsworth, Eric gitter است و پیتر شورین.

در اصل با عنوان “داکا” این فیلم همچنین ستاره های هندی بازیگران Randeep Hooda, Pankaj Tripathi Priyanshu Painyulli و Rudraksh Jaiswal. آن را حول محور تایلر با چنگک جمع کردن (essayed توسط Hemsworth) بی باک, سیاه بازار مزدور که عازم کشنده ترین استخراج از کار خود را زمانی که او داوطلب خدمت سربازی برای نجات ربوده شده از یک زندانی جرم بین المللی خداوند. این ضرب گلوله کشته شده است به طور گسترده در هند همراه با مکان های دیگر در سراسر جهان است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de