ستاره های ExpriryDate Sneha Ullal، Tony Luke، Madhu Shalini و Ali Reza در نقش های محوری

Image source: Instagram/@zee5premium

منبع تصویر: اینستاگرام/@zee5premium

ZEE5 شهرت ارائه برخی از بهترین هیجان انگیزان در فضای وب را به دست آورده است. پس از ساخت سر و صدای مشاجره با Abhay فصل 2 به تازگی، پلت فرم همچنان به سلطنت با اعلام هیجان انگیز تعلیق آینده خود را ‘تاریخ انقضا’، مجموعه ای برای اولین بار جمعه، اکتبر 2 در ZEE5.

ZEE5 فقط پوستر را منتشر کرد، آن را بررسی کنید:

روایت مهیج حول دو زوج و امور خارج از ازدواج می چرخد که در آن نقش دارند. توطئه زمانی نوبت به خود می گیرد که حسادت و خشم تغییر ذاتی در ماهیت قهرمان ها به وجود می آورد و فریب، خیانت و طبیعت مفرغ آن ها به خط مقدم می آید.

تونی لوک که در حال مقاله سازی سهام نقش اصلی است،” تاریخ انقضا یک پروژه هیجان انگیز برای کار بر روی بود و آن را تا به بسیاری از طعم حق از عاشقانه به فریب به تلافی کیه توز به پشت کار انسان است. من فکر می کنم شخصیت های بسیار جالبی با سایه ها و لایه های مختلف وجود دارد که درگیری خاصی را در درون خط داستانی اضافه می کنند که روایت را به چالش می گیرد. با ZEE5 دادن نشان می دهد رسیدن جهانی آن سزاوار است و من امیدوارم که مخاطبان عشق و قدردانی میوه کار ما”

در اولین دیجیتال خود را، Sneha Ullal بیان می کند، “من فوق العاده هیجان زده به ساخت اولین دیجیتال من با ZEE5. این هیجان انگیز است به بخشی از یک پروژه منحصر به فرد و تازه مانند تاریخ انقضا. بنابراین، تماشاگران باید انتظار داشته باشند که آن مشت تعلیق در هر قسمت. شخصیت من بسیار رئیس است و می داند راه خود را در اطراف همه چیز. اون مطمئنا ً دردسرساز ميشه”

‘تاریخ انقضا’ لبه صندلی تعلیق هیجان انگیز با پیچ و تاب غیر منتظره در هر قسمت است, در هم بافته شده با عشق, اعتماد, فریب و انتقام.

به کارگردانی شانکار کی مارتهند، تهیه کنندگی نورث استار انترتینمنت Pvt Ltd. این سریال در نقش های محوری ستاره های اسنها اوال، تونی لوک، مدهو شالینی و علی رضا خواهد بود و هر دو به زبان های هندی و تلوگو اکران خواهند شد.

تاریخ انقضا ده قسمت مجموعه ای برای اولین بار اکتبر 2 در ZEE5

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار