خرید رپورتاژ

کارشناسان اصرار مردم برای جلوگیری از مساجد به عنوان موارد سنبله در Pa – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 08:11 IST | سازمان | اسلام آباد

‘حدود 6000 موارد برای coronavirus ظاهر در یک ماه اما همان دو برابر شده است در شش روز به او هشدار داد که عفونت بیشتر خواهد بود در ماه های مه و ژوئن

A deserted Jamia Mosque on the first day of the holy month of Ramzan, in Rawalpindi on Saturday. Pic/AFP

ترک جامع مسجد در اولین روز از این ماه مقدس رمضان در راولپندی در روز شنبه. عکس/AFP

پاکستان Coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 12,579 روز یکشنبه پس از 783 عفونت های جدید گزارش شده در یک روز باعث از مقامات دولتی و کارشناسان پزشکی به درخواست تجدید نظر به مردم برای جلوگیری از بازدید از مساجد و شرکت در نماز جماعت در طول رمضان شامل گسترش یافته است.

با توجه به وزارت بهداشت ملی خدمات حداقل 15 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, گرفتن مرگ و میر در کشور به 269. تعداد کسانی که بازیافت نیز افزایش یافته و به 2,866 آن گفت. تا کنون 144,365 آزمایشات انجام شده در کشور از جمله 6,218 در 24 ساعت گذشته.

به عنوان عفونت نگه داشتن در حال رشد پاکستان, انجمن پزشکی پاکستان Islamic Medical Association (پیما) باید خواست مردم را به نماز در خانه و نه در مساجد. پیما رئیس جمهور, دکتر افتخار Burney هشدار داد در روز شنبه که مساجد بودند تبدیل شدن به یک منبع اصلی انتقال ویروس.

“حدود 6000 موارد برای coronavirus ظاهر در یک ماه اما همان دو برابر شده است در شش روز” سخن گفت و هشدار داد که این عفونت بیشتر خواهد بود در ماه های مه و ژوئن.

این گزارش که 20 نقطه توافق امضا شده توسط پیشرو روحانیون با رییس جمهور, عارف Alvi در محدود کردن دسترسی به مساجد در طول رمضان بود که به دنبال به طور کامل. Alvi نوشته است نامه ای به ائمه مساجد ترغیب آنها به درخواست نمازگزاران بالاتر از 50 سال سن به دعا در خانه.

783
هیچ. از عفونت های جدید گزارش روز یکشنبه

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان