اجرای Nirbhaya محکومین موکول برای مارس 20

اجرای Nirbhaya محکومین موکول مدت 20 ماه مارس – اخبار

انتشار: Mar 05, 2020, 16:00 IST | ANI | دهلی نو

این چهارمین مرگ, حکم صادر شده برای اعدام محکومان در این موضوع

The convicts of the Nirbhaya rape case (Clockwise from top left) Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan Gupta and Mukesh Singh

محکومین از Nirbhaya مورد تجاوز به عنف (در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا) Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan گوپتا و موکش سینگ

دهلی نو: یک بار دیگر تغییر زمان دار چهار متجاوزان در Nirbhaya مورد برای 20 مارس در 5:30 am دهلی دادگاه در روز پنج شنبه صادر تازه حکم اعدام برای محکومین.

این چهارمین مرگ, حکم صادر شده برای اعدام محکومان در این موضوع است.

مدافع AP سینگ ظاهر می شود برای محکومین به دنبال زمان بیشتری این ادعا که یکی دیگر از رحمت درخواست یک محکوم — Vinay سینگ Thakur — در حال بررسی است و قبل از رئیس جمهور.

این می آید پس از رئیس جمهور رام نات Kovind در چهارشنبه را رد کرده و درخواست رحمت از Pawan گوپتا یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین در مورد.

در حال حاضر توسط رحمت دادخواست از همه محکومین در مورد رد شده اند توسط رئیس جمهور. اما “کامل” رحمت درخواست از محکوم Akshay سینگ Thakur اخیرا در زمینه این ادعا که یکی از قبلی که پایین تبدیل شده بود توسط رئیس جمهور در فوریه 5, ندارد “کامل حقایق”.

درخواست شد در روز شنبه نقل مکان کرد و در دادگاه به دنبال تازه حکم اعدام برای محکومین در مورد رقیب که محکومین خسته شده اند تمام راه حل های حقوقی.

آشا دوی مادر قربانی ابراز رضایت صدور تازه حکم مرگ و گفته است که مبارزه خود را ادامه خواهد داد تا تمام چهار مجرم در ماده دار آویخته می شوند.

دهلی دادگاه در روز دوشنبه می ماند برای سومین بار حکم اعدام چهار مجرم در صورتی که رعایت آنها می تواند اجرا شود در حالی که رحمت درخواست در حال بررسی است و قبل از رئیس جمهور.

مورد مربوط به, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012 توسط شش نفر از جمله یک نوجوان در دهلی نو. زن مرده بود در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im