دوت در اولین شلیک خود از زمان تشخیص سرطان در ماه گذشته، بخش های خود را از شمشرا بیش از دو روز در استودیوهای یاش راج فیلم

Sanjay Dutt at Yash Raj Studios on Monday ahead of the Shamshera shoot

سانجی دوت در استودیو یاش راج در روز دوشنبه جلوتر از ساقه شمشرا

ماه گذشته سانجی دوت اعلام کرد که برای رسیدگی به نگرانی های بهداشتی اش از محل کار فاصله می گیرد. در هفته های پس از مرحله سه تشخیص سرطان ریه خود، این بازیگر اغلب در خارج از بیمارستان Kokilaben Dhirubhai Ambani در اندری، جایی که او در حال حاضر به دنبال درمان دیده شده است. با این حال، بعد از ظهر یکشنبه، او از محل اقامت باندرا خود خارج شد، آماده به سر به مقصد متفاوت – یاش راج استودیو در اندری. اواسط روز آموخته است که این بازیگر بخش های خود را از شمشرا کاران مالهوترا بیش از دو روز فیلمبرداری شده است، نشانه اولین ساقه خود را از زمان بیماری است.

“رانبیر کاپور ماه گذشته تیراندازی به صحنه هایش را به پایان رسانده بود. قربان سانجي دو روز وقت داشت قبل از اينکه کاران بتونه اسمش رو بذاره يه پيچيدن روي درام داکويت تهیه کننده آدیتیا چوپرا از این بازیگر درخواست کرده بود که قبل از بازگشت به مجموعه وقت خود را بگيرد.» یک منبع تجاری را فاش می کند. با توجه به سلامت ضعیف بازیگر، تهیه کننده شخصاً اطمینان حاصل کرد که شلیک با حداقل خدمه و در پایبندی به سخت گیرانه ترین اقدامات ایمنی انجام شده است. این منبع می افزاید: «هر درگیر باید قبل از پیوستن اس/او به بازیگر ارشد روی زمین تحت یک آزمایش COVID قرار می گرفت.»

شنیده می شود که دوت می خواهد به تعهدات در انتظار خود احترام – از جمله دوبله برای Ajay Devgn به رهبری Bhuj: غرور هند و فیلمبرداری KGF: فصل 2 که اولین خود را در سینمای منطقه ای – قبل از او سر به ایالات متحده است. در حالی که او در ابتدا پرواز به نیویورک را به زودی پس از تدارک ویزای آمریکا در اواخر ماه گذشته در نظر گرفته بود، منابع نزدیک به این بازیگر فاش می کنند که تغییر طرح ها صورت گرفته است. “پس از چندین بحث، سانجو و Maanayata تصمیم گرفته اند به دنبال درمان در مرکز سرطان یادبود اسلون کترینگ در ماه دسامبر به عنوان فرزندان خود، Shahraan و Iqra، تعطیلات زمستانی خود را پس از آن داشته باشد. سانجو در حالی که با بیماری مبارزه می کند بچه هایش را در کنارش می خواهد.» در این میان دوت به درمان خود در بمبئی ادامه خواهد داد.

همچنین بخوانید: Maanayata Dutt: شن ها در حال تغییر هستند، از صلح خود محافظت می کنند، به دعاهای شما پاسخ می دهند

اواسط روز رسیده به همسر Maanayata در مورد دیدار دوت ایالات متحده است. اون براي اظهار نظر در دسترس نبود

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار