منحصر به فرد! Giorgia Andriani را ‘خانه’ تولد در میان این مستند

منحصر به فرد! Giorgia Andriani را ‘خانه’ تولد در میان مستند – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 13:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تا آنجا که او می خواهد به صرف زمان با خانواده و بگیرید و یاد دهید, Giorgia Andriani زنگ خواهد شد در روز تولد او ‘خانه’. البته حیوان خانگی خود را Hugo خواهد بود تنها شرکت.

Giorgia Andriani with pet, Hugo (Picture courtesy/Giorgia Andriani's official Instagram page)

Giorgia Andriani با حیوان خانگی هوگو (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Giorgia Andriani رسمی Instagram صفحه)

ایتالیایی-تبدیل-بازیگر Giorgia Andriani تبدیل خواهد شد یک سال مسن, on May 21, اما او نمی خواهد بود قادر به جشن تولد خود را در یک راه بزرگ با توجه به دوران سخت جهان با آن مواجه است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Giorgia تولد این سال در جریان است متفاوت باشد چرا که آن را یکی ساکت. تا آنجا که او می خواهد به صرف زمان با خانواده و بگیرید و یاد دهید, Giorgia زنگ خواهد شد در روز تولد او ‘خانه’. البته حیوان خانگی خود را Hugo خواهد بود تنها شرکت.

شاید او می تواند با گرفتن دوستان من بیش از تماس های ویدئویی. اما این در مورد آن. “این رفتن به یک “خانه تنهایی”, نوع, از تولد این سال به عنوان این مستند است که هنوز هم در. اما پس از آن که مستند می شود برداشته من قطعا ترتیب یک مهمانی با دوستان نزدیک من” گفت: Giorgia به mid-day.com.

در حالی که او در کشور ایتالیا بیش از حد سیم پیچ تحت تاثیر ویروس آرباز خان دوست خاص است ‘امن’ در Bandra صفحه اصلی تشویق مردم به اقدامات احتیاطی لازم است و عمل اجتماعی فاصله. او Instagram صفحه پر از خنده دار الهام بخش, الهام بخش ویدئوها میان مستند.

Andriani که قرار است به او بالیوود اولین با Shreyas Talpade-starrer به انجمن خوش آمدید Bajrangpur شده است مسواک زدن در Hindi و صرف وقت با سگ حیوان خانگی هوگو.

اتمام Giorgia را مستند خاطرات:

1. در حالی که مسواک زدن در Hindi:

2. با حیوان خانگی خود را به هوگو:

3. پخت و پز مواد غذایی هند:

4. کشتن خستگی با خان:

5. تمرین با هوگو:

هنگامی که این مستند به پایان می رسد, Giorgia سفر قصد دارد بیش از حد برنامه ریزی شده است. در پست-مستند to-do list او سفر خواهد شد برای دیدار با پدر و مادر خود را در ایتالیا. “پس از این مستند به پایان می رسد من به ایتالیا به آغوش خانواده من”, Giorgia گفت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>