آنو پریا گوئنکا که نقش رانی ناگماتی را در پادمااوات بازی می کرد، منحصراً با mid-day.com صحبت می کند که چگونه فیلم به گراف حرفه ای او کمک کرد و چه چیزی وب را به فضایی هیجان انگیز برای بودن در آن کمک کرد.

Anupriya Goenka

آنو پریا گوئنکا

در حالی که او پیش از این در فیلم هایی مانند بابا و تایگر زیندا های برجسته شده بود، آنوپرا گوئنکا با به تصویر کشیدن رانی ناگماتی، همسر اول مهاراوال راتان سینگ، در مگنوم اوپوس سانجی لیلا بهانسالی، پادمااوات، توجه تماشاگران را به خود جلب کرد. او بعدها در جنگ هریتیک روشن-تایگر شروف، که در آن نقش آدیتی نهتا را بازی می کرد، که نمایشی اکشن گرا بود، ثابت کرد.

آنو پریا در مصاحبه ای اختصاصی با آنجالی سینگ اواسط روز.کام در مورد تراست خود با فضای وب صحبت می کند و اینکه چگونه پادمااوات به رشد او به عنوان یک بازیگر و به عنوان یک فرد کمک کرد.

وقتی در مورد سوئیچ از فیلم ها به سری وب پرسیده شد، آنو پریا گونکا می گوید: «خوشبختانه حالا می توانم از نقش هایی که به راه من می آیند انتخاب کنم، بنابراین پروژه هایی را انتخاب می کنم که جالب می بینم که آیا فیلم هستند یا مبتنی بر وب. من همیشه شیفتگی فیلم ها را داشته ام؛ من همیشه شیفتگی به فیلم ها داشته ام؛ من همیشه به فیلم ها نگاه می کنم. آنها جذابیت خاص خود را دارند و داستان گویی قطعا متفاوت است. فیلم ها جذابیت توده ای عظیمی دارند، اما در عین حال فضای وب در حال حاضر به دلیل نوع محتوایی که می توانیم بسازیم بسیار هیجان انگیز است.»

همچنین خوانده شده: Anupriya Goenka: انگیزه برای انجام کار خوب

او افزود: «در سری وب، گراف های شخصیت به مراتب تعریف شده تر هستند، به علاوه به مراتب دموکراتیک تر است. فشار وادار کردن تماشاگران به رفتن به تئاتر هر جمعه وجود ندارد. حرف دهن اينجا جواب ميده به این ترتیب فضای وب در حال آزاد شدن بوده است. مفاهیم قطعاً به مراتب مترقی تر هستند چرا که فضای وب آزادی زیادی به سازندگان محتوا می دهد.»

صحبت کردن در مورد Padmaavat و چگونه فیلم کمک کرد افزایش حرفه ای خود را، سهام Anupriya، “Padmaavat بسیاری برای من از نظر حرفه ای من انجام داد. بیشتر همه آن را دیدند؛ من با کسي برخورد نکردم که پادمااوات رو نديده باشه از کسی که سینمای آرتی را ترجیح می دهد، تا کسی که فیلم های سرگرمی را ترجیح می دهد، تقریباً همه آن را دیده اند. کار زیادی برای حرفه ام انجام داده است.»

این بازیگر با یادآوری اینکه چگونه با سانجی لیلا بهانزلی روی این فیلم کار می کرد، می گوید: «تجربه همکاری با سانجی آقا مرا به اندازه یک بازیگر تغییر داده است. خیلی به من یاد داد و به من لذت کارگردانی توسط کسی مثل او را داد، جایی که یک بازیگر می تواند کاملاً تسلیم یک کارگردان شود. اون احساس زيباست . مرا به عنوان یک بازیگر و یک فرد از بسیاری جهات بالغ کرد.»

سازمان دیده بان مصاحبه کامل زیر:

[محتوای جاسازی شده]

آنو پریا گونکا به تازگی در سریال وب آشرام دیده شده است. اشرام به کارگردانی پراکاش خا به پرسش هایی می پردازد که چگونه برخی رهبران خودخوانده حقیقت را برای بهره برداری از مؤمنین ساده و بی گناه مخدوش می کنند. بابی دئول نقش خدایی به نام بابا نیرالا را بازی می کند که میلیون ها پیرو دارد که به آموزه هایش ایمان کور دارند. در این سریال ۹ قسمتی همچنین ستاره های آنوفریا گوئنکا، آدیتی پوهانکار، چاندان روی صانیال، دارشان کومار، آدیایان سومان، تریده چودهوری، ویکرام کوچار، توخار پاندی، ساچین شروف، آنوریتا کی جا و راجیف سیدارتا در نقش های محوری ایفای نقش کرده اند.

در کنار آشرام، آنوفریا نیز در سریال های وب مانند بازی های مقدس، تماس نهایی، آبهای، عدالت کیفری، پانچالی و اسور دیده شد: به سمت تاریک شما خوش آمدید.

همچنین خوانده شده: Prakash Jha در Aashram: هیچ دین خاصی نشان داده نشده است

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار