سابق تاتنهام بازیکن فردریک Kanoute: نیاز به اعمال تحریم های شدیدتر بر نژادپرستی

سابق تاتنهام بازیکن فردریک Kanoute: نیاز به تشدید تحریم های نژاد پرستی – ورزشی

به روز شده: Jun 11, 2020, 08:26 IST | رونالد Chettiar | بمبئی

سابق مالی مهاجم Kanoute که به ثمر رساند 23 گل در 39 بازی برای این کشور آفریقایی به نام برای سخت تحریم

Frederic Kanoute

فردریک Kanoute

فردریک Kanoute سابق تاتنهام وستهام و سویا مهاجم گفته است که به اندازه کافی شده است انجام می شود برای از بین بردن نژادپرستی از فوتبال و به نام سختگیرانه تر تحریم های نژادپرستانه طرفداران و باشگاه خود را.

“آن [نژادپرستی] است و نه فقط در فوتبال بلکه شایع در سراسر جوامع است. همه ما نیاز به یک نگاه سخت در آینه. آنچه در ایالات متحده آمریکا یک بیدارباش برای همه ما” گفت: La Liga سفیر Kanoute, 42 طی یک ویدیو کنفرانس با اشاره به مرگ های اخیر جورج فلوید در مینه سوتا است.

سابق مالی مهاجم Kanoute که به ثمر رساند 23 گل در 39 بازی برای این کشور آفریقایی به نام برای سخت تحریم.

“ما نیاز به تلاش بیشتر. در حال حاضر باشگاه در حمایت از رفتار نژادپرستانه ممنوع از میزبانی طرفداران برای یک یا دو بازی. که به اندازه کافی نیست. باشگاه و طرفداران باید با توجه به دیگر تحریم” گفت: Kanoute بود که تاج آفریقایی فوتبالیست از سال 2007.

در ضمن به عنوان لالیگا رزومه امروز پس از آن طولانی استراحت با توجه به COVID-19 گیر Kanoute مورد ستایش قرار داد باز روبرو می شوند—دربی برخورد بین سویا و رئال بتیس.

“چه یک بازی برای شروع با. هر چند وجود خواهد داشت هیچ هواداران در ورزشگاه, از آن خواهد شد یک بازی بسیار هیجان انگیز.

“من مطمئن هستم که طرفداران از آن لذت ببرید از خانه های خود را بیش از حد” گفت: Kanoute که بریده شده تا اهداف 89 در 209 حضور سویا در بین سال های 2005 و 2012.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im