Ex-ستاره تنیس Gabriela ساباتینی تبدیل 50 است و هیچ پشیمانی در زندگی

Ex-ستاره تنیس Gabriela ساباتینی تبدیل 50 است و هیچ پشیمانی در زندگی – ورزشی

به روز شده: مارس 19, 2020, 09:33 IST | یک خبرنگار |

سابق آرژانتین ستاره تنیس Gabriela ساباتینی که تبدیل 50 اخیرا می گوید او هیچ پشیمانی در زندگی سالم

Gabriela Sabatini

Gabriela ساباتینی

سابق آرژانتین ستاره تنیس Gabriela ساباتینی تاکید کرده است که زندگی خود را بیبهره است, حسرت به عنوان او تبدیل 50 به تازگی.

سابق جهان شماره 3 خود را جشن تولد 50 روز شنبه (16 مه). “من احساس می کنم که من یک فرد ممتاز در زندگی است. من همه چیز من می خواستم برای انجام. من همچنان به انجام آنها و داشتن امکانات آن است که در حال حاضر بسیاری. نکته مهم این است که به احساس خوب است. و من سعی کنید به زندگی می کنند یک زندگی سالم بیش از حد” سابق باز ما قهرمان شد به نقل از به نقل تنیس جهان ایالات متحده آمریکا است. ساباتینی که صاحب یک عطر خط گفت که او خوشحال است که با انتخاب او در زندگی خود.

“من خوشحال می شود که در آن من زندگی می کردند, آنچه که من زندگی می کردند. بدیهی است که یکی می گوید: “اوه, خوب, برخی از چیزهایی که ممکن است کمی متفاوت است.’ ممکن است حرفه ای ممکن است شخصی اما من هم احساس می کنم که من ساخته شده تصمیم گیری است که به نظر می رسید حق به من و احساس من و احساس خوب است. “نه این که من حسرت چیزی نیست در همه. من همیشه زمان برای تصمیم گیری به عجله و به امن است. من خوشحال هستم, من احساس خوبی به جایی که من هستم برای چه من و من سپاسگزار هستم.” ساباتینی در حال حاضر در میامی مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im