سابق رئال مادرید, بارسلونا و اتلتیکو رئیس رادومیر Antic می میرد در 71

سابق رئال مادرید, بارسلونا و اتلتیکو رئیس رادومیر Antic می میرد 71 – ورزشی

انتشار: May 07, 2020, 09:58 IST | سرپرستان | دهلی نو

بهترین دستاوردها از جمله تاریخی LaLiga و کوپا دل ری دو در 1995-96, کمپین آمد در اتلتیکو مادرید.

Radomir Antic. Pic/ AFP

رادومیر Antic. عکس/ AFP

Serbias رادومیر Antic که مشهور است به عنوان تنها کسی که به مدیریت اتلتیکو مادرید, رئال مادرید و بارسلونا درگذشت پس از بیماری طولانی مدت. او 71.

Antic که مدیریتی حرفه میرسد 27 سال گذشت در روز دوشنبه.

بهترین دستاوردها از جمله تاریخی LaLiga و کوپا دل ری دو در 1995-96, کمپین آمد در اتلتیکو مادرید.

“The Atletico de Madrid خانواده عزادار است عبور از رادومیر Antic یکی از افسانه ای ما مربیان. شما را برای همیشه زنده در قلب ما. استراحت در صلح و آرامش” باشگاه توییتی.

او همچنین موفق بارسلونا در طول بخش دوم 2002-03 کمپین پس از جایگزینی اخراج لوئیس ون گال. “این بارسا در خانواده سوگوار از دست دادن مردی که عمیقا مورد علاقه در جهان فوتبال است. استراحت در صلح و آرامش” باشگاه گفت.

صربی نیز تا به حال 10 ماه طلسم با واقعی بین مارس 1991 در ماه ژانویه سال 1992.

“رئال مادرید مایل به بیان آن از صمیم تسلیت به خانواده و دوستان خود. این تسلیت را نیز به کل madridista خانواده و باشگاه او به نمایندگی خود را در سراسر ورزشی حرفه ای به عنوان یک بازیکن و مربی گفت:” باشگاه اسپانیایی.

Antic به پایان رسید کار خود را در انگلستان با لوتون تاون که در آن او کمک کرد تا این باشگاه در رسیدن به ارتقاء به انگلیسی پرواز بالا در سال 1982 و گل است که به آنها کمک کرد تا اقامت در آخرین روز از فصل بعد.

“ما در حال ویران به یاد از عبور از شهر افسانه رادومیر Antic, در سن 71. درست Hatters قهرمان برای ارتقاء و جلوگیری از سقوط. افکار همه در کنیلوورث جاده با خانواده و دوستان خود در این وحشتناکی غم زمان. استراحت در صلح Raddy,” باشگاه توییتی.

صربی فدراسیون فوتبال پرداخت ادای احترام به Antic در وب سایت خود را.

“همه کسانی که می دانستند که رادومیر خواهد شد و از حالا باید یک پوچی در قلب خود و صربستان می تواند مفتخریم که تا به حال چنین مردی بود که در خارج از کشور و به نمایندگی از یک منبع غرور و افتخار” فدراسیون گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>