Ex-DDCA انتخاب Amit Bhandari رد اتهام فساد مالی

Ex-DDCA انتخاب Amit Bhandari رد اتهام فساد مالی – ورزش

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:45 IST | Jasvinder Sidhu | بمبئی

در یک مقطع اول اطلاعات گزارش (FIR) ظ روز چهارشنبه کریکت Anuj Dedha ادعا کرد که Bhandari و همکار دهلی انتخاب Sukhvinder سینگ خواسته بود برای lakh 25 تومان برداشت می شود در Ranji جایزه تیم.

Amit Bhandari

Amit Bhandari

سابق هند pacer و سابق دهلی نو و در منطقه Cricket Association (DDCA) رئیس انتخاب Amit Bhandari را رد کرده است اتهامات عنوان شده علیه او توسط یک باشگاه در سطح کریکت مربوط به فساد در انتخاب است.

در یک مقطع اول اطلاعات گزارش (FIR) ظ روز چهارشنبه کریکت Anuj Dedha ادعا کرد که Bhandari و همکار دهلی انتخاب Sukhvinder سینگ خواسته بود برای lakh 25 تومان برداشت می شود در Ranji جایزه تیم. Dedha نیز نام Mithun Manhas در صلیب خود را شاه ادعا که سابق دهلی مربی نیز در حال حاضر در طول یک مالی مذاکره با برادر خود.

در ضمن Dedha اتهامات جنایی مواجه است به اتهام حمله فیزیکی Bhandari پس از او موفق به ایجاد یک برش در دهلی نو U-23 آزمایش انتخاب برای مشتاق علی تروفی در سنت استفان زمین در سال گذشته است.

“این شاه است که تنها تلاش برای به زور ما را به رسیدن به یک مصالحه” Bhandari گفت. “من مورد حمله قرار گرفت Anuj و دوستان خود را. ما ارائه مجموعه ای دیگر از فیلم دوربین مدار بسته به تحقیقات افسر که در آن Anuj و حدود 15 نفر دستگیر ضربه سر من با بت و اشیاء دیگر.” Bhandari بود به اتهام حمله با خفاش ها و آهن و میله و چوب هاکی باعث ضربه به سر است که مورد نیاز پنج بخیه. این DDCA ممنوع Dedha پس از حادثه است.

در ضمن Manhas گفت: “به عنوان مورد در برابر Anuj است که در آخرین مرحله این شاه است که یک فشار تاکتیک. او هدف من چون من یک شاهد عینی در این مورد من صحبت کرده و به نفع Bhandari که من سابق هم تیمی و دوست.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de