سابق استرالیا کاپیتان گرگ Chappell صبحانه خیریه تغذیه 44,000

سابق استرالیا کاپیتان گرگ Chappell صبحانه خیریه تغذیه 44,000 – ورزشی

به روز شده: Jun 01, 2020, 09:05 IST | Debasish Datta | بمبئی

“گرسنگی است نه فصلی. ما با همکاری سازمان صبحانه برای آنها در تمام طول سال داوطلبان ما کار خستگی ناپذیر روزمره” گفت: Chappell, 71, که یک حامی بنیاد

Greg Chappell (centre) with The Chappell Foundation volunteers in Brisbane

گرگ Chappell (مرکز) با Chappell بنیاد داوطلبان در بریزبن

زمستان را تعیین کرده است و در پایین دست آن را متوقف سابق استرالیا کاپیتان سابق تیم هند مربی گرگ Chappell از بیدار شدن از خواب در اوایل هر روز صبح صورت خود را کمی صبحانه نشان می دهد در زیر چتر این Chappell پایه و اساس است.

به عنوان بخشی از کمپین موفق برای کمک به بی خانمان ها بیش از سه سال گذشته Chappell در حال حاضر از طریق 300 داوطلب بنیاد کمک می کند تا خوراک 44,000 افراد بی خانمان در بریزبن خود را صبح وعده های غذایی—چای/قهوه و ساندویچ های بیسکویت, سوپ و میوه ها.

صبحانه بسته قرار داده و در دو کامیون که سر به کانگورو نقطه و Wickham پارک که در آن مردم می توانند خود را جمع آوری وعده غذایی صبح است.

“گرسنگی است نه فصلی. ما با همکاری سازمان صبحانه برای آنها در تمام طول سال داوطلبان ما کار خستگی ناپذیر روزمره” گفت: Chappell که یک حامی بنیاد. پنبه حلاجی شده بزرگ تبدیل خواهد شد 72 در ماه اوت است.

صبحانه توزیع شده است و با الهام از لوییزا Toogood (1903 تا 1993) یک موسسه خیریه کارگر که در خدمت مردم بریزبن قابل ملاحظه ای است. با توجه به استرالیا, فرهنگ لغت, بیوگرافی “در اکتبر سال 1970 Toogood شروع به رانندگی او سال 1954 Morris Minor [ماشین] در اطراف خیابان های شهر هر روز صبح ارائه قهوه و تنقلات به نیازمندان مردان و زنانی که خواب خشن است.”

Chappell می گوید: پایه و اساس جمع آوری پول و تنها به صرف غذا کنند. لجستیکی هزینه های منتقله توسط بنیاد کاربرانی که عبارتند از سابق نخست وزیر استرالیا جان هوارد Chappell را مغبون هم تیمی دنیس Lillee و تنیس استار پت خرپا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im