همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ‘Valorant’


Illustration for article titled Everything You Need To Know About ‘Valorant’

برای طرفداران سرپرستی یا Counter-Strike: Global Offensive, شورش, بازی’ Valorant نشان دهنده این بازی به ضرب و شتم در سال 2020 است. یک تیرانداز تاکتیکی تیرانداز با 5v5 و مبتنی بر تیم دینامیک عنوان نیز دقیقا نوع تیز و منحنی یادگیری ما آمده ایم به انتظار از نوع. بنابراین در خواندن و حفاری به OGN راهنمای قطعی در مورد آنچه شما نیاز به دانستن قبل از اینکه شما بوت کردن بازی بتا.

تبلیغات

قبل از اینکه شما شیرجه رفتن به گیم پلی بازی شما نیاز به انتخاب یکی از 10 عوامل به عنوان بازی از جمله AJ, Howie, نیک, کوین, برایان, JC, Chris جوی نیزه و جاستین.

تبلیغات

در پایان هر دور شما می توانید سلاح های خود را به پوست با استفاده از Valorant امتیاز که می تواند به راحتی خریداری و با کشیدن پدر و مادر خود را کارت اعتباری زمانی که آنها به دنبال و خرید به عنوان بسیاری از شما می توانید قبل از آنها به شما ارسال کردن به مدرسه شبانه روزی دوباره.

تبلیغات

قبول غریزه انسان را به کشتن. بله, ما, نرم, coddled زندگی مدرن را ساخته اند آن را ناگوار ملزم به ما میل طبیعی به شکار. اما موفقیت در Valorant بستگی به اتصال مجدد با آن ضعیف شده lust خون یکی از دشمنان. اجازه خام حیوانات, خشم خود را بر شما شستشو و تماشای Creds شمع!

تبلیغات

مانند اکثر تاکتیکی بورس Valorant‘s نقشه ها را در یک ظاهر سه بعدی جهان تعریف شده توسط نیوتنی فیزیک. پارسه از همین اداره جهان در خواهد آمد با یک مزیت متمایز.

تبلیغات

گیم پلی خود را بر اساس دو تیم از پنج مبارزه با آن را—روشن nod به سال 2004 NBA نهایی بین دیترویت پیستونز و لس آنجلس لیکرز که فقط طرفداران واقعی را درک خواهد کرد.

تبلیغات

در دست زدن به ادای احترام به آهنگساز لهستانی عبور تنها آهنگ های موجود در بازی و موسیقی متن فیلم است Penderecki را “Threnody به قربانیان هیروشیما.”

تبلیغات

شخصیت های قابل پخش هستند طبقه بندی شده به عنوان یا مبتکران, کنترل مأموران یا Dualists. برای پیدا کردن است که بهترین جا برای سبک بازی خود را فقط کامل و نسخه قابل چاپ کردن بازی همراه مایرز-بریگز یا Enneagram personality test و قرار دادن نتایج در شهریور نامه ای به Riot Games Inc., 12333 W. المپیک بلوار Los Angeles, CA 90064

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im