همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ‘Nioh 2’


Illustration for article titled Everything You Need To Know About ‘Nioh 2’

پس از اثبات فطرت خود را به عنوان یکی از اولین روحمانند سری به زندگی می کنند تا به آن الهام Nioh 2 آمار بازار در این هفته به کشیدن پارسه را از طریق لگد زدن الاغ بازی اکشن تور فئودالی ژاپن است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن برای گرفتن آغاز شده است.


هر چند مجموعه در یک داستان تخیلی نسخه از ژاپن در طول آشفته متخاصم ایالات دوره ویژگی های این بازی ظاهر از تعدادی از زندگی واقعی شخصیت های تاریخی از جمله بیس بال بزرگ Ty کاب و دادستان کل سابق ژانت رنو.

تبلیغات

داستان در مجموعه 1555 یا برای کسانی که با آن آشنا نظامی در 3:55 بعد از ظهر


تعداد Yokai که می تواند کاملا به خود دمار از روزگارمان درآورد شده است 50 درصد افزایش یافته نسبت به اصلی.

تبلیغات

بر خلاف بازی اول Nioh 2‘s شخصیت ژنراتور اجازه می دهد تا شما تصمیم می گیرید اگر شما آواتار ختنه شده است یا نه.

تبلیغات

برای بهبود در قریب به اتفاق مشکل بود که یک مشخصه از اول بازی Nioh 2 ویژگی های یک حالت است که بلافاصله می شکند دیسک هنگامی که شما آن را قرار داده به PS4 خود را.

تبلیغات

به دلیل جبران ناپذیر قطعی در این موتور گرافیکی شخصیت همچنان به رشد ناخن خود را به طور نامحدود در یک بسیار سریع نرخ در طول بازی با هیچ گزینه ای از قطع آنها را خاموش.

تبلیغات

Nioh 2 خواهد ساعت در بیش از 55 ساعت از زمان پخش و 20 ساعت از سرگرم کننده است.


شما می توانید با احضار دو نفر از دوستان برای کمک به شما در بخش co-op این بار به جای فقط یکی ؟ متعجب ما حتی متوجه نشدم که شما می توانید از احضار افراد در اولین بازی. هرگز به آن نیاز ما فرض کنید. درست نیست که سخت است برای ما. حدس می زنم این نوع از بازی می آید به طور طبیعی به برخی از مردم شما می دانید.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de