همیشه از سونی E3 2015 اعلام پیش بینی برای فاینال فانتزی 7 بازسازی ساختمان شده است به زمین تب. دانستن یکی از محبوب ترین عناوین در تاریخ بازی خواهد بود تعمیرشده را برانگیخته دیوانه وار حدس و گمان در مورد چگونه داستان ممکن است تغییر چه سیستم نبرد ممکن است مانند نگاه کنید حتی بیشتر متافیزیکی سوال در مورد طبیعت زندگی پس از مرگ و آنچه که دقیقا آن خواهد بود پس ما روح ما را ترک بدن. در اینجا چند از بزرگترین اطلاعات ما در حال مرگ به دانستن در مورد آینده شرکت Square Enix فیلم های پرفروش و چند سوال ما در اینجا در OGN هنوز در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما و پس از ما می میرند.


خواهد کلاسیک فاینال فانتزی 7 داستان بود دست نخورده نگه داشته?

مدیر Tetsuya Nomura اصرار دارد که آنها نمی خواهند جدید فاینال فانتزی فقط یک 1:1 remake اصلی و که برخی از جنبه های داستان به روز شده اند به صورت مدرن تر و پیچیده مخاطبان است. که می شود گفت از عمده نقاط طرح انتظار می رود به همان باقی می ماند و طرفداران باید نگاه رو به جلو برای بهره گیری بیشتر از لحظات مورد علاقه خود را با ابر Red XIII و Tifa.

تبلیغات

پس از مرگ خواهد ما را وادار به دیدن همه خانواده و دوستان ما که گذشت از جهان فانی?

ما امیدواریم که پاسخ به این یکی چشمگیر “بله” از آنجا که این امر می تواند واقعا غم انگیز در غیر این صورت. حتی اگر بهشت یک محل عالی ما نمی خواهید به زندگی پس از مرگ که در آن ما همه به تنهایی و یا نمی دانم که مردم در اطراف ما. این آرامش است به فکر می کنم از بودن در پیوست با عزیزان ما, اما ما نمی دانیم که اگر این درست است یا فقط افکار واهی و پوچ.


چه تغییراتی خواهد شد ساخته شده به نوبه خود مبتنی بر سیستم مبارزه?

در آنچه ممکن است بزرگترین تغییر از بازی های کلاسیک به نظر می رسد قدیمی نوبه خود مبتنی بر سیستم مبارزه در حال بازرسی و نگهداری با بیشتر عمل گرا سیستم های مشابه برای Final Fantasy 15. به عنوان شما حمله گول زدن و بلوک در زمان واقعی بازیکنان را پر کنید تا یک متر به اجرای ویژه حرکت می کند. به نظر می رسد مانند یک جالب mash-up از ’90s سیستم و جدیدتر آر پی جی اگر چه بازیکنان که مایل به قادر خواهد بود برای انتخاب کردن برای یک به طور کامل به نوبه خود مبتنی بر نسخه از سیستم.

تبلیغات

خواهد ما وجود داشته باشد که به طور کامل تشکیل شده از انسان وجود دارد ؟ و یا آن را فقط روح ما است که باید زندگی می کنند ؟

تبلیغات

به طور خاص آنچه که ما در مورد در اینجا این است که آیا شما راه رفتن در اطراف در زندگی پس از مرگ در قلمرو شاید دست در دست با یک همسر و یا یک دوست? شما هنوز هم باید یک صورت و یک بدن یا زندگی پس از مرگ فقط یک محل برای ذهن ما مانند یک دولت بودن که غیر ممکن است به تصور ما زمینی ذهن?


جهنم واقعی است ؟

ما در اینجا در OGN همه می خواهم به فکر می کنم ما مردم خوبی هستند اما مفهوم جهنم است که هنوز هم ترسناک است. به نظر می رسد بی رحمانه به یک جمله ناقص انسان به ابدیت رنج می برند هنگامی که ما همه ناقص در برخی از راه. هنوز نباید وجود داشته باشد برخی از مجازات برای بد هست ؟ نمی شود آن را برای همه به پایان رسید تا در همان محل مهم نیست که ما چگونه زندگی می کردند. می تواند وجود داشته باشد بدون خوب و بد چیست ؟ نور بدون تاریکی ؟ و چه نوع فقط قدرتمند خالق خواهد آگاهانه انسان است که می تواند مرتکب وحشتناک اعمال خشونت و سپس مجازات آنها را دقیقا به آن داده است.

تبلیغات

چگونه خواهد نهایی بازی خواهد بود ؟

این یکی از مهمترین سوال های خارج وجود دارد برای علاقهمندان به بازی و خوشبختانه ما بدست تایید که بازسازی بزرگ است آن را تقسیم خواهد شد تا به چند مدخل است. درست است که این طراحی دوباره مناطق ظاهرا عظیم reimagining با انتشار اولین محل مصرف به طور کامل در داخل شهر Midgar. این یک بازی بزرگ!

تبلیغات

شما می توانید بخورید و بیاشامید و در زندگی پس از مرگ ؟

این امر می تواند غم به خوردن هرگز خوب پخته قرص نان یا یک نوار شکلات, اما اگر شما می خوردن و نوشیدن خواهد که شما نیز گرسنه است ؟ ما را به نفرت داشتن قهوه برای تمام ابدیت. شاید شما می توانید غذا خوردن و نوشیدن مقدار زیادی شما می خواهید و هرگز کامل دریافت کنید? در واقع این باز می شود تا یک سوال خیلی بیشتر.

تبلیغات

ما حیوانات خانگی وجود خواهد داشت ؟

ما از دست ما سگ, Oreo, زیادی, و می خواهید او را دوباره ببینید. آن را ترسناک به فکر می کنم از درگذشت اما آن را بسیار ساده تر اگر ما می دانیم که او انتظار وجود دارد برای ما که خوشحال لبخند بر روی صورت خود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de