خرید رپورتاژ

حتی COVID-19 نمی تواند جلوگیری از این عروس از دیدن مادر بزرگ خود را در روز عروسی اش! – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 17:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عروس در هیچ چیز متوقف شود شامل مادر بزرگ او جنیس کروگر در مراسم عروسی خود را حتی اگر آن را از پشت درب شیشه ای.

A screengrab from the video posted by Country Manor Campus on Facebook

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط کشور مانور پردیس در Facebook

در یک ژست عروس تضمین مادر بزرگ او ماندن در کمک خانه می شود به بخشی از عروسی خود را با مراجعه به او در روز بزرگ خود را در میان Coronavirus را بترساند. Shauna وارنر از مینه سوتا در هیچ چیز متوقف شود شامل مادر بزرگ او جنیس کروگر در عروسی خود را حتی اگر آن را از پشت درب شیشه ای.

وارنر و نامزد او را تراویس Scepaniak در حال برنامه ریزی یک عروسی بزرگ است اما تا به حال به آن تماس بگیرید و کوچکتر مراسم با تعداد کمی از مهمانان با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آن را به عنوان غیر ممکن است برای دریافت کروگر از کمک خانه وارنر آمد تا با یک ایده برای به دست آوردن دولت درگیر وجود دارد به او کمک کند.

به کمک خانه مشترک صمیمانه لحظه وارنر ساخت لباس عروس اولین در مقابل جانیس در Facebook صفحه با این عنوان که خواندن “COVID-19 می تواند به توقف است.” پست به این نتیجه رسیدند که با انتقال خواسته های خود را نیز بخوانید که تابش عشق بین مادر بزرگ نوه اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان به زودی به عنوان عروس از ماشین خود را.

در این پست به اشتراک گذاشته شده در هفته گذشته به دست آورد بیش از 105680 نمایش در Facebook با بیش از 2600 لایک و به اشتراک گذاشته شده 531 بار. کاربران اظهار نظر در این ویدئو ستایش عروس ژست منتقل و خود را بهترین آرزوها به زن و شوهر است.

یک کاربر گفت: “این خیلی شیرین است به طوری که آنها می آیند برای دیدار Grama و او را بخشی از روز های خاص خود را! تبریک به زن و شوهر خوشحال و خانواده خود را! لباس خود را زیبا و داماد به نظر می رسد بسیار خوب بیش از حد!” کاربر دیگری گفت: “چه زیبا مادر بزرگ هنوز هم می تواند شرکت کنند ! عشق هیچ مرزهای ! فوق العاده است که این مرکز کمک به ایجاد یک رویا به حقیقت می پیوندند!” یک کاربر گفت: “وای!!! Goosebumps و اشک! چه بسیار ویژه!”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im