Esha Gupta می یابد عشق تمام راه را در اسپانیا, معرفی دوست پسر او را با یک ارسال زیبا

Esha Gupta می یابد عشق تمام راه را در اسپانیا, معرفی دوست پسر او را با یک ارسال زیبا – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 16:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بالیوود بازیگر Esha Gupta گرفته به او Instagram حساب و اعلام کرد که او در عشق و شما نمی توانید او را از دست پست زیبا!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Esha Gupta

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Esha Gupta

این در حالی است پس ما شاهد Esha Gupta در celluloid اما او همچنان به تاول و scintillate با او بدون نگه می دارد-منع Instagram پست که می توانید صفحه نمایش خود را به آتش کشیده. او همواره unapologetic در مورد تصاویر و ویدئوها و اعتقاد در زندگی خود را در شرایط خود.

و در حال حاضر وجود دارد برخی از خبر خوب این بانوی زیبا پیدا کرده است عشق و که بیش از حد تمام راه را از اسپانیا. او را گرفته به او Instagram حساب و نوشته شده است و در زبان اسپانیایی است که در ترجمه به- “من شما را خیلی دوست دارم عشق من.” این دو به نظر می رسد شیک در سیاه و سفید است و آتش با هم و به نظر می رسد آنها واقعا ساخته شده برای هر یک از دیگر.

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

و چند روز به عقب به زبان هندوستان تایمز در مورد او نشان داد که او چگونه بوده است مقابله طول این قرنطینه. او گفت: “من دوست است که در اسپانیا بوده و در انزوا بوده و مصرف انواع اقدامات احتیاطی. او شده است به من گفتن در مورد ویروس و به نوعی من ذهنی آماده برای این مستند اتفاق می افتد. من صحبت کردن به او را هر روز و مکالمه تصویری به نگه داشتن چک بر سلامت انسان است. راستش او کسی است که آرامش را برای در غیر این صورت بیش از حد فرد است که من هستم. او این اثر آرامش بخش من است.”

خوب, داده, او در حال حاضر ریخته لوبیا در او عشق می تواند ما انتظار بیشتری از جمله زرق و برق دار, تصاویر لطفا!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de