EPL: واتفورد را Troy Deeney نمی خواهد بازی ترس برای نوزاد پسر ایمنی

EPL: واتفورد را Troy Deeney نمی خواهد بازی ترس برای نوزاد پسر ایمنی – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 09:08 IST | AFP | لندن

Troy Deeney اضافه شده او مایل به گرفتن یک ضربه مالی اگر بازی نیست در نتیجه کاهش دستمزد

Troy Deeney

Troy Deeney

واتفورد کاپیتان Troy Deeney نمی خواهد بازگشت به آموزش در این هفته بیش از ترس او می تواند پاس coronavirus به پنج ماهه و پسر. Deeney همواره با ابراز نگرانی از سرعت که با آن در لیگ برتر امیدوار به بازگشت به بازی مسابقات رغم انگلستان داشتن دوم بالاترین مرگ و میر در جهان است. انگلستان بالا پرواز باشگاه با توجه به بازگشت به آموزش در اجتماعی فاصله گروه در روز سه شنبه. آموزش خواهد شد و سپس پا به تماس کامل با هدف از سرگیری فصل اواسط ماه آینده. “ما با توجه به عقب در این هفته است. به من گفت: من قصد ندارم در.

این هیچ ربطی به با به دست آوردن مالی,” Deeney گفت: در بحث بحث پادکست. “پسر من پنج ماه و او تا به حال مشکلات تنفسی است. من نمی خواهم به خانه آمده و او را بیشتر در معرض خطر است.” همه بازیکنان و کارکنان خواهد بود به طور منظم تست شده اما Deeney برجسته تناقض تماس ورزشی بازگشت در زمانی که عمومی هستند گفت: برای ادامه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

31 ساله همچنین افزود که او مایل به گرفتن یک ضربه مالی اگر بازی نیست در نتیجه کاهش در حقوق و دستمزد. “در حالی که ما در حال آزمایش هستند و در حالی که ما در حال رفتن به در یک محیط بسیار امن آن را تنها طول می کشد یک فرد در گروه. من نمی خواهم به آوردن که صفحه اصلی,” او اضافه شده است. “من فقط گفت: ساده ترین چیز است. من نمی توانم به کوتاه کردن مو تا اواسط ژوئیه اما من می توانید بروید و در یک جعبه با 19 نفر و پرش برای هدر. “من نمی دانم که چگونه است که کار می کند. هیچ کس نمی تواند جواب این سوال نمی کند چرا که آنها نمی خواهند اما از آنجا که آنها نمی دانند این اطلاعات است.

“من از دست پدرم من گران من grandad. من از دست داده ام بیشتر یا کمتر هر کس که من در مورد مراقبت. به طوری که به نظر من مهم تر از چند نشخوار در جیب عقب.” Deeney همچنین افزایش نگرانی از سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی بازیکنان بیش از مطالعات است که آنها بیشتر در معرض خطر از ویروس. مردان سیاه و زنان تقریبا دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 به عنوان سفید نفر در انگلستان و ولز به گزارش دفتر ملی آمار.

“در این جلسه من خواسته بسیار سوال ساده. سیاه و آسیایی و مخلوط اقوام آنها چهار برابر بیشتر احتمال دارد به این بیماری و ما دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مدت طولانی بیماری” Deeney گفت. “وجود دارد هر گونه اضافی غربالگری? قلب مسائل برای دیدن اگر مردم باید مشکلات ؟ هیچ. خوب خوب من احساس می کنم که باید به آنها رسیدگی شود.”

اما نیوکاسل مدیر استیو بروس با تمجید از توجه به جزئیات در لیگ برتر را پروتکل و گفت: اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان خود را در حمایت از بازگشت به آموزش. “آنها همه چیز را انجام داده آنها احتمالا می توانید به مطمئن شوید که هر کس امن است” بروس بی بی سی گفت. “توجه به جزئیات فوق العاده است. من فکر می کنم همه چیز را در محل قرار داده است. “آنها شده اند دقیق در برنامه ریزی خود را. اکثریت قریب به اتفاق ما در تیم ملی راضی هستند. “بیایید و رفتن و دیدن جایی که آن را به ما طول می کشد. من فکر می کنم همه ما می خواهم به آن را آغاز و به پایان رسید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net