لیگ برتر | Phill Foden پس از بریس: من بهترین بازی برای منچستر سیتی

لیگ برتر | Phill Foden پس از بریس: من بهترین بازی برای منچستر سیتی – ورزش

به روز شده: Jun 24, 2020, 08:09 IST | AFP | منچستر

جوان Foden هیجان زده پس از به ثمر رساندن یک بند به عنوان مدافع عنوان قهرمانی تار و مار منچسترسیتی 5-0 به حفظ لیورپول در انتظار EPL تاجگذاری; Aguero آسیب الشعاع پیروزی

Man City's Phil Foden celebrates scoring against Burnley during their EPL match on Monday. pic/AFP

پیگرینی: Phil Foden جشن به ثمر رساند در برابر برنلی در طول EPL مسابقه در روز دوشنبه. عکس/AFP

منچستر سیتی کوبید رئال 5-0 در خالی اتحاد برای اطمینان از لیورپول نمی خواهد بود قادر به پرچ لیگ برتر عنوان زمانی که آنها در صورت کریستال پالاس امشب. این مسابقه تحت الشعاع قرار بود توسط یک بنر پرواز بیش از ورزشگاه در شروع مسابقه خواندن: “سفید زندگی ماده برنلی”. اختلاف از منابع بین دو طرف نشان داده شد و حتی قبل از شروع مسابقه به عنوان برنلی رئیس سین دیچه حتی نمی تواند خود را پر کنید و نیمکت در حالی که پپ گواردیولا بود قادر به ایجاد هشت تغییرات از یک 3-0 پیروزی آرسنال در روز چهارشنبه.

Dyche رها شده است نا امید شده توسط برنلی مدیره امتناع از تمدید قرارداد پنج بازیکن که خارج از قرارداد در پایان ماه. فیل Foden 20 ساله شده و شانس خود را برای شروع برای شهرستان به عنوان او باز floodgates با اعتصاب از خارج از جعبه. “این بهترین بازی من در یک شهرستان باد” گفت: Foden. “من فقط خوشحالم که چگونه این تیم در حال بازی در حال حاضر. ما به دنبال تیز.”

Riyad Mahrez پس از آن کشته شدند این بازی به عنوان یک مسابقه سریع در دو قبل از نیمه وقت. الجزایر چپ چارلی تیلور انتهایی در طبقه قبل از شلیک به گوشه ای دور و بر خود را ضعیف تر پای راست. VAR اعطا Mahrez این شانس را به دو چوب خط حساب خود را از نقطه پنالتی پس از Mee, گیر افتاد, Sergio Aguero.

‘Sergio آسیب خوب نیست’

آرژانتین مهاجم تا به حال به جای گابریل عیسی و گواردیولا بستری Aguero زانو آسیب “به نظر نمی آید خوب است”. “او احساس کرد چیزی در زانو خود را گفت:” گواردیولا. “او تلاش می کرد در ماه گذشته با برخی از درد در زانو خود را.” حفظ خود در لیگ برتر ممکن است فراتر از شهر آنها به عنوان دنباله لیورپول با 20 امتیاز اما گواردیولا مردان هنوز هم شانس برای اضافه کردن جام حذفی و لیگ قهرمانان به لیگ جام آنها در ماه مارس است.

Man City striker Sergio Aguero winces in pain after suffering an injury on Monday. pic/AFP
منچستر سیتی مهاجم Sergio Aguero winces درد پس از درد و رنج جراحت در روز دوشنبه. عکس/AFP

رقابت شدید برای مکان به نظر می رسد داشتن یک اثر به عنوان وجود دارد بدون اجازه بدهید تا پس از شکستن. برناردو سیلوا کم متقابل تبدیل شده بود خانه را به اسم دیوید برای میزبان’ چهارم. Foden سپس گرد کردن به ثمر رساند در پست دور پس از گابریل عیسی موفق به تبدیل David Silva صلیب.

عاقل گرداند

وجود دارد یکی دیگر از مثبت برای شهرستان دیر به عنوان Leroy عاقل جایگزین Foden به اولین حضور خود را پس از درد و رنج صلیبی زانو, آسیب رباط در ماه اوت است. آلمانی بین المللی به نظر می رسد برخی به ترک باشگاه در پایان فصل پس از رد قرارداد جدید میان علاقه بایرن مونیخ از. اما عاقل هنوز هم می تواند بخشی برای بازی در شهرستان تلاش برای یک فنجان سه برابر قبل از پایان مبارزات انتخاباتی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK