لیگ برتر مسابقات و هر لیورپول عنوان متمسک به تواند در خنثی سالن

لیگ برتر مسابقات و هر لیورپول عنوان متمسک به تواند در خنثی سالن های ورزشی

به روز شده: مارس 30, 2020, 07:29 IST | AFP | لندن

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جمعیت تجمع در خارج از استادیوم پلیس بریتانیا می خواهید مسابقات شامل تیم های برتر به بازی در سالن که اصلا متعلق به خانه و یا بازدید از سمت به عنوان نخست وزیری رزومه در ژوئن 17.

Liverpool's Mohamed Salah during a training session on Thursday. Pic/Getty Images

لیورپول را محمد صلاح در طول یک جلسه آموزشی در روز پنج شنبه. عکس/گتی ایماژ

پلیس بریتانیا می خواهید حداقل شش لیگ و هر لیورپول عنوان متمسک به تواند در خنثی سالن که فصل رزومه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از حامیان جمع خارج شدند. لیگ برتر روسای باید مجموعه 17 ژوئن به عنوان تاریخ برای پرواز بالا به راه اندازی مجدد پس از Coronavirus تاخیر. آنها امید به بازی اکثر مسابقات در پشت درهای بسته در خانه و به دور پایه در باشگاه’ معمول استادیوم.

با این حال پلیس در حال نگرانی در مورد این موضوع از طرفداران هاردکور بالقوه از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط تجمع هر کجا که بازی تیم خود را. با لیورپول دو برنده دور از عقد اول خود را به زبان انگلیسی عنوان برای 30 سال دیگر سقوط و اروپایی صلاحیت مسائل به تصمیم باقی مانده 92 وسایل وجود دارد بالقوه برای پلیس منابع کشیده می شود اگر مسابقات قرعه کشی جمعیت خارج از زمینه.

پلیس کارفرمایان صحبت کرده به لیگ برتر در مورد بازی های آنها را در نظر بگیرید به خصوص روی حیله و تزویر و مسابقات آنها درخواست شده را در خنثی زمینه Manchester City v Liverpool, Manchester City v نیوکاسل منچستر یونایتد, v, Sheffield United, Newcastle v لیورپول و اورتون با بارسلونا. “بحث های ما با لیگ برتر در طول این روند مثبت بوده است با یک مشترک تمرکز بر اولویت بهداشت عمومی گفت:” معاون رئیس پاسبان مارک رابرتز از South Yorkshire Police. “اکثریت باقی مانده مسابقات برگزار خواهد شد در خانه و دور به عنوان برنامه ریزی شده با تعداد کمی از وسایل وقوع در خنثی سالن که بر خلاف برخی از گزارش هنوز به توافق رسیدند.”

لیورپول می تواند حتی پرچ عنوان به عنوان اوایل به عنوان اولین آخر هفته از راه اندازی مجدد اگر منچستر سیتی از دست دادن به آرسنال و ضرب و شتم آنها از اورتون. پلیس در بیانیه ای افزود که “این بازی است که در آن لیورپول می تواند امن لیگ عنوان” نیز باید نقل مکان کرد هر چند که ممکن است در نهایت نیاز به بیش از یک بازی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im