خرید رپورتاژ

لیگ برتر باشگاه واتفورد FC شگفتی 600 زاغه کودکان در بمبئی! – ورزش

منتشر شده در تاریخ: 28 Feb 2020, 15:48 IST | روابط عمومی سازمان | بمبئی

واتفورد FC با هند انجام, اولین â€توپ Drop’ است که شاهد مشارکت گسترده از 600 زاغه کودکان شگفت زده 600 توپ فوتبال

Slum children in Mumbai practise their football skills

زاغه کودکان در بمبئی تمرین مهارت های فوتبال خود را

واتفورد باشگاه های لیگ برتر باشگاه های مستقر در خارج از لندن جمع آوری 600 کودکان محروم از محله های فقیرنشین بمبئی در بندر بمبئی اعتماد زمین در صبح روز یکشنبه. با هدف دادن به جامعه واتفورد FC انجام شده است فعالانه به تعامل با آن هند پایه فن برای بیش از یک سال در حال حاضر.

واتفورد FC با هند انجام, اولین ‘توپ رها کردن” است که شاهد مشارکت گسترده از 600 زاغه کودکان شگفت زده 600 توپ فوتبال خود را در نظر گرفتن ضریب شادی یک درجه بالاتر!

Watford FC slums Mumbai

بافی سحر و جادو بر روی زمین; این رویداد در محل در ساعت 10 صبح روز یکشنبه صبح که اتوبوس سحر و جادو کودکان استقبال قرار گرفتند عملکرد توسط Akshay Yadav هند #3, فوتبال, فوتبالیست که نه تنها هیپنوتیزم کودکان با نمایش مهارت های مختلف نیز در سمت چپ آنها را واقعا سرگرم و encored.

در میان افزایش شور و شوق پس از عملکرد چندگانه فوتبال بودند پرتاب در هوایی از نقاط مختلف زمین باعث عینک تصویری برای کودکان و نوجوانان و آنچه دیده بود که شادی خواهم برای گرفتن توپ. هیجان و شادی بودند قابل توجه و مسری است.
اتوبوس سحر و جادو ارتباط در حالی که اظهار نظر در این مناسبت “ما می خواهم برای تشکر از واتفورد FC برای دادن تمامی 600 کودک در فوتبال هر. کودکان بسیار خوشحال و هیجان زده به دریافت توپ فوتبال”.

Watford FC slums Mumbai

پرتاب نور افکن در روح و قدرت و شور و شوق استراتژی جهانی و مشارکت مدیر اسپنسر زمینه واتفورد FC “ما واقعا خوشحال است که ما می تواند به بازگشت به جامعه پس از چنین پشتیبانی شگفت انگیز در این فصل است. یک توپ می تواند تغییر زندگی یک کودک و این که تمام فکر پشت توپ رها کردن با اتوبوس سحر و جادو.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im