کارآفرین سمیر Bangara دور می گذرد; Vishal Dadlani سوگوار از دست دادن

کارآفرین سمیر Bangara دور می گذرد; Vishal Dadlani سوگوار از دست دادن – سرگرمی

به روز شده: Jun 14, 2020, 14:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Vishal Dadlani توییتی به خاطر سپردن سمیر Bangara, “یک پسر خوب تا مستقیم. کمک کرد تا بسیاری از مردم ایجاد فرصت های شغلی از هیچ چیز! میراث او باقی خواهد ماند.”

Samir Bangara (Picture courtesy/Twitter account @samirbangara)

سمیر Bangara (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/حساب توییتر @samirbangara)

سمیر Bangara از بنیانگذاران و مدیر عامل در Qyuki رسانه های دیجیتال, در گذشت, در یک تصادف رانندگی در 14 ژوئن سال 2020 است. قبل از Qyunki دیجیتال Bangara شد مدیر عامل (دیجیتال) در DisneyUTV. آهنگساز موسیقی Vishal Dadlani در زمان به توییتر به سوگواری نابهنگام از دست دادن کارآفرین.

Vishal Dadlani پرسیدم فقط شنیده ام که @samirbangara است نه بیشتر. وحشتناک, دلخراش, اخبار. انسان به عنوان یک دوست برای یک زمان طولانی. یک پسر خوب به طوری مستقیم. کمک کرد تا بسیاری از مردم ایجاد فرصت های شغلی از هیچ چیز! میراث او باقی خواهد ماند. عشق و قدرت به خانواده است. سال 2020 به اندازه کافی لطفا! [sic]”

پخش خواننده Aditi Singh Sharma همچنین ارائه تسلیت در توییتر.

فیلمساز Guneet Monga بیش از حد ابراز غم و اندوه خود را. او نوشت: در رسانه های اجتماعی, “I lost my ابرقدرت امروز @samirbangara. شما شده اند یک مربی/دوست/راهنمای کسب و کار, و بزرگترین, تشویق کن,… شما در باور من مثل هیچ کس دیگری در این جهان است. چه اتفاقی می افتد به ما گرفتن بعد از ظهر تا امروز تماس بگیرید. می توانید این را باور نمی کند. لطفا دوباره [sic]”

خواننده Harshdeep Kaur توییتی “چنین خبر تکان دهنده. این وحشتناک است.”

فیلمساز و فعال اجتماعی Ashoke پاندیت بیش از حد در زمان به توییتر برای سوگواری از دست دادن سمیر Bangara.

کارآفرین ماهش Murthy بیش از حد ابراز غم و اندوه بیش از نابهنگام از Bangara. او در توئیتر خود نوشت “واقعا واقعا واقعا شوکه به شنیدن @samirbangara درگذشت. ما صرف چند ماه با هم @Indiagames با @vishalgondal و سپس در بعد سرمایه گذاری بیش از حد. خدای من. به شما خواهد شد از دست رفته ، [sic]”

Armaan Malik پرسیدم واقعا بسیار غمگین از خواب بیدار به این خبر که @samirbangara است نه بیشتر. او یک مرد بزرگ با یک درایو و شور و شبیه هیچ دیگر است. تکان دهنده و دلخراش. مخلص قدرت و نماز خود را به خانواده و @MyQyuki خانواده…”

Kubbra Sait نیز توییتی در مورد از دست دادن:

تسلیت ما را به خانواده خود را!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de