لیگ برتر را انتقال حباب بازار را به پشت سر هم

لیگ برتر را انتقال حباب بازار را به پشت سر هم – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 09:15 IST | AFP | لندن

“بدون شک ارزش واقعی بازیکنان در حال حاضر رفته در تمام جوخه” گفت: برایتون صاحب تونی بلوم. “چقدر کمتر, من هیچ نظری ندارم. این بستگی دارد که چگونه بعد از چند ماه بازی کردن.”

Pic/AFP

عکس/AFP

فشار مالی قرار داده و در باشگاه های لیگ برتر توسط coronavirus بحران می تواند احساس در سراسر این قاره در ماه های آینده به عنوان به خوبی به صندوق عظیم هزینه انتقال خشک اجرا می شود. برای هر یک از چهار گذشته, summers, لیگ برتر باشگاه های مالی خود را خم کرده عضلانی به ریخت و پاش بیش از£1 میلیارد دلار (1.3 میلیارد دلار) در نقل و انتقالات. کمک کرده است که گسترش ثروت از تلویزیون قرارداد به ارزش میلیاردها دلار در سراسر اروپا و مهمتر پایین این بخش ها را به بسته های پول در باشگاه در انگلستان است. در حال حاضر حتی ثروتمندترین لیگ مواجه است بحران اقتصادی. لیگ برتر مسابقات را معلق شده است به طور نامحدود و بدون بازگشت انتظار می رود قبل از اواسط ماه ژوئن در اولین. رسانههای می تواند با توجه تخفیف به ارزش یک گزارش £762 میلیون اگر فصل کامل نیست و حتی زمانی که بازی ها را recommence آنها به احتمال زیاد در پشت درهای بسته quashing درآمد از دروازه رسید.

علاوه بر این تعدادی از عمده حامیان مالی مانند شرکت های هواپیمایی و شرکت های قمار شده است فقط به عنوان به شدت ضربه توسط COVID-19 shutdown است که انتظار می رود منجر به محدود تجاری درآمد. به جای معمول arms race برای استعداد باشگاه های لیگ برتر در حال فرسایش فقط در مورد جلسه خود حقوق و دستمزد صورتحساب برای چند ماه آینده. “بسیاری از باشگاه ها می تواند در معرض خطر ورشکستگی و انتقال برنامه ها به حرکت آمد برای بسیاری از باشگاه ها به دلیل بسیاری از ابهامات گفت:” ماتیاس Seidel بنیانگذار Transfermarkt یک وب سایت متخصص در انتقال ارزش ها است. با توجه به Transfermarkt, 1.8 میلیارد یورو (2 میلیارد دلار) شده است محو ارزش های لیگ برتر جوخه های. “بدون شک ارزش واقعی بازیکنان در حال حاضر رفته در تمام جوخه” گفت: برایتون صاحب تونی بلوم. “چقدر کمتر, من هیچ نظری ندارم. این بستگی دارد که چگونه بعد از چند ماه بازی کردن.”

‘کرکسهای و شکارچیان’
از جمله عدم اطمینان دارای led برای تماس به انجام دور با نقل و انتقالات به طور کامل برای جلوگیری از نا زیبا دید از باشگاه ها که خواسته اند کارکنان را پرداخت کاهش و در برخی از موارد متکی به پول دولت صرف پول برای بازیکنان جدید است. “اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن 30 درصد کاهش پرداخت از بازیکنان موجود ممکن است شما را مجبور به قرار دادن یک انتقال تحریم در محل” سابق منچستر یونایتد کاپیتان گری نویل گفت: آسمان ورزشی. اما embargoes فقط ممکن است سرعت بخشیدن به ترس است که باشگاه های پایین هرم نمی خواهد زنده ماندن از بحران. درآمد حاصل از انتقال و فروش معمولا در لیگ های پایین تر برای پوشش هزینه های در حال اجرا و مورد نیاز خواهد بود حتی بیشتر بدون درآمد به طور منظم از دروازه رسید به در تکیه می کنند. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت هزینه نقل و انتقال کاهش قیمت” فوتبال متخصص امور مالی به کیه مگوایر به خبرگزاری فرانسه گفت. “وجود خواهد داشت تعداد قابل توجهی از باشگاه ها که نوعی از انتقال بازده بازار آنها را به بیرون رفتن از کسب و کار و در نتیجه قبول آتش فروش و قیمت. “کرکسهای و شکارچیان را انتخاب کردن بازیکنان خوب برای بسیار کم هزینه است.”

ترس برای کسانی که متکی به هزینه انتقال هر چند که آسیب در حال حاضر انجام شده است. با توجه به این هنگفتی درگیر هزینه انتقال بسیار معمول پرداخت می شود در طول دوره قرارداد یک بازیکن. بر اساس حساب های منتشر شده به پایان 2018/19 فصل لیگ برتر باشگاه های بدهکار £1.6 میلیارد دلار در برجسته انتقال پرداخت £900 میلیون دلار بود که به باشگاه های خارجی. مگوایر هشدار از اثر دومینو به موجب آن اگر باشگاه نتواند برای دیدار با انتقال آن بدهی می تواند جرقه یک سری از قصور در پرداخت دیگر معاملات و یا حتی بدتر نیروی باشگاه به عجز از پرداخت دیون. “نگرانی از این است که مشکلات مالی در لیگ یک می تواند در سراسر صنعت درست مثل همه گیر” او گفت:. بوندسلیگا اجرایی مسیحی Seifert نیویورک تایمز گفت در اوایل این ماه که بازار نقل و انتقالات خواهد شد “سقوط” و این که “برخی از لیگ ها را درک خواهد کرد که پول چیزی است که در حال آمدن است به طور خودکار هر ماه از بهشت است.” که ممکن است کمی در لیگ برتر را افراط در هزینه های انتقال. اما به عنوان بزرگترین spender اقتصادی زلزله احساس فوتبال به زبان انگلیسی خواهد موج در سراسر اروپا برای برخی از زمان آمده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im