لیگ برتر را COVID-19 مورد افزایش به 12

لیگ برتر را COVID-19 مورد افزایش به 12 – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 14:02 IST | سرپرستان | لندن

چهار مورد آمده اند از سه باشگاه ها با لیگ برتر نیست اعلام اسامی کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

لیگ برتر انگلیس اعلام کرده است که چهار نفر دیگر تشخیص داده شده است با COVID-19 بعد از دور سوم تست های بالا بردن تعداد به 12 در سراسر لیگ.

چهار مورد آمده اند از سه باشگاه ها با لیگ برتر نیست اعلام اسامی کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

“لیگ برتر امروز می تواند تایید کند که در روز دوشنبه 25 مه و سه شنبه 26 مه 1008 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19. از این چهار آزمایش مثبت از سه باشگاه” لیگ بیانیه ای گفت:.

“بازیکن و یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز است.”

پیش از این بین ممکن است 19-22, 996 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 که دو آزمایش مثبت از دو باشگاه است. برخی از 748 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 مه 17-18 با شش تست مثبت از سه باشگاه در این بیانیه عنوان خوانده شده.

لیگ برتر بیشتر گفت که برای دور چهارم از تست تعدادی از تست های موجود برای هر باشگاه می تواند از افزایش 50 تا 60.

در اوایل روز چهارشنبه 20 باشگاه ها رای دادند به اتفاق آرا به رزومه تماس با ما آموزش است. این بدان معنی است که “جوخه در حال حاضر قادر به آموزش به عنوان یک گروه و در تعامل با مقابله در حالی که به حداقل رساندن هر گونه غیر ضروری تماس نزدیک”.

لیگ برتر باشگاه شده اند مجاز به شروع به کوچک-گروه غیر-تماس با آموزش از سه شنبه گذشته پس از همه نخبگان فوتبال بازی ها در انگلستان بودند به حالت تعلیق در مارس 13 با توجه به شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 3.5 لاخ زندگی می کند تا کنون در سراسر جهان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>