بازیکنان انگلیس بودند حسادت Pietersen را ‘عظیم’ IPL معامله: Vaughan

بازیکنان انگلیس بودند حسادت Pietersen را ‘عظیم’ IPL معامله: Vaughan – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 12:17 IST | سرپرستان | لندن

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از حسادت” Vaughan گفت: در مصاحبه با foxsports.com.au. “و این بازیکنان را به طور کامل انکار آن در حال حاضر, اما من فکر می کنم وجود دارد در زمانی که کوین در یک قرارداد

Michael Vaughan

Michael Vaughan

Michael Vaughan نشان داده است که بسیاری از سابق انگلستان بازیکنان بودند حسادت Kevin Pietersen پس از دوم صعود یک قرارداد با هندی, Premier League (IPL).

در سال 2009 Royal Challengers بنگلور خریداری کرده بود Pietersen برای $1,550,000 ساخته شده است که او را به بالاترین پرداخت بازیکن لیگ همراه با اندرو Flintoff که در آن زمان.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از حسادت” Vaughan گفت: در مصاحبه با foxsports.com.au. “و این بازیکنان را به طور کامل انکار آن در حال حاضر, اما من فکر می کنم وجود دارد در زمانی که کوین در یک قرارداد.

“وجود دارد تمام انواع زمزمه ها و شایعات از دسته در این تیم است. وجود دارد یک گروه کمی از چند; Graeme سوان تیم Bresnan, (جیمز) اندرسون (استوارت) گسترده و مت قبل. زمزمه بودند آنها در یک طرف و کوین بود و به نوعی جایگاه خود را در طرف دیگر” سابق کاپیتان تیم ملی انگلستان گفت.

45 ساله در ادامه گفت که در حالی که Pietersen بود که بازی در لیگ را بیشتر توسعه یک روزه تیم انگلستان بازیکنان احساس او پس از رفتن پول است.

“این بود هر چیزی دیگر از آن کو (Kevinn Pietersen) در اطراف آن زمان می خواستم برای رفتن به لیگ. که چگونه از آن همه آغاز به منفجر کردن و این زمانی است که آن جناح به بازی آمد گفت:” Vaughan.

“او گفت: به تیم او می خواست به بازی به دلیل آن را بیشتر توسعه یک روزه تیم و همه این بازیکنان خواهد این شانس را به بازی وجود دارد و بهبود بازی خود را. آنها تلقی می شود که او فقط می خواستم به رفتن برای پول است. او در یک قرارداد در حالی که بسیاری از بازیکنان دیگر بودند حتی استشمام.

“این بسیار کوین در برابر این تیم در نظر, که, یک,” او اضافه شده است.

در طول دوره مصاحبه Vaughan همچنین گفت که Pietersen باید بازی هرگز برای انگلستان دوباره بعد از بدنام Text-دروازه رسوایی در سال 2012.

Pietersen که متولد شد و به ارمغان آورد تا در آفریقای جنوبی متهم شد از ارسال متون به آفریقای جنوبی در طول یک سری تست بین دو تیم برابر او کاپیتان اندرو اشتراوس و چند تن از هم تیمی خود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>