تیم کریکت انگلستان توصیه به گرفتن عکس های سلفی با هواداران در میان coronavirus ترساندن

تیم کریکت انگلستان توصیه به گرفتن عکس های سلفی با هواداران در میان coronavirus ترساندن – ورزشی

به روز شده: May 12, 2020, 11:24 IST | ANI | لندن

این تیم نیز خواسته طرفداران خواهد شد که پیوستن به این تور به خوبی حفظ سطح بهداشت به عنوان توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت ملی بریتانیا خدمات سلامت برای جلوگیری از عفونت ممکن است و گسترش بیماری

Joe Root

جو ریشه

انگلستان تیم کریکت خواسته شده است به خودداری از گرفتن عکس های سلفی با هواداران در میان جهانی از شیوع کروناویروس ها, England Cricket Board (ECB) تایید شده در روز چهارشنبه.

این تیم نیز خواسته طرفداران خواهد شد که پیوستن به این تور به خوبی حفظ سطح بهداشت به عنوان توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت ملی بریتانیا خدمات سلامت برای جلوگیری از عفونت ممکن است و گسترش بیماری است.

“زیر بهداشت جهانی سازمان مشاوره و به منظور محافظت از بازیکنان و به نوبه خود یکپارچگی و ادامه سریلانکا آزمون تور این تیم در محل قرار داده و چند اقدامات احتیاطی منجر به تعدادی از فعالیت های عادی لغو شدن برای آینده قابل پیش بینی” بانک مرکزی اروپا گفت: در یک بیانیه رسمی.

“انگلستان بازیکنان و کادر خواسته شده است برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری عمومی, درگیری, و به طور موقت جلوگیری از گاه به گاه حامی تعامل مانند selfies یا امضا” افزود: بانک مرکزی اروپا.

قبل, قبل از خروج برای, سریلانکا, انگلستان کاپیتان جو ریشه نشان داده بود که این سمت خواهد بود برای انتخاب کردن مشت برجستگی در محل از دست می لرزد میان شیوع کروناویروس.

“پس از بیماری است که از طریق تیم ملی در آفریقای جنوبی ما به خوبی آگاه از اهمیت نگه داشتن تماس را به حداقل برساند و به ما داده شده است برخی از واقعا صدا و معقول مشاوره از ما و تیم پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش میکروب ها و باکتری ها” کریکت.com.او تا به حال به نقل از ریشه عنوان کرد و گفت.

“ما در حال دست دادن با یکدیگر با استفاده از به جای خوبی تاسیس fist bump, و ما در حال شستن دست به طور منظم و پاک کردن سطوح با استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتری و ژل به ما داده شده است در ما ایمنی بسته,” او اضافه شده است.

انگلستان را در روپیه لانکا در دو بازی سری تست. این آزمون برای اولین بار برگزار خواهد شد از ماه مارس 19-23.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im