خرید رپورتاژ

قرنطینه خانه الناز نوروزی در بازگشت به بمبئی از آلمان – سرگرمی

به هنگام شده در: 12 سپتامبر, 2020 11:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

الناز نوروزی بازیگر بازی های مقدس پس از اقامت شش ماهه در آلمان به بمبئی بازگشته و برای قرنطینه اجباری خانه تصمیم گرفته است.

Elnaaz Nourozi/picture courtesy: Elnaaz Nourzi's Instagram account

Elnaaz Nourozi/picture courtesy: Elnaaz Nourzi’s Instagram account

الناز نوروزی بازیگر بازی های مقدس پس از اقامت شش ماهه در آلمان به بمبئی بازگشته و برای قرنطینه اجباری خانه تصمیم گرفته است.

“خیلی خوشحالم که برگشتم. در حال حاضر، من دوره قرنطینه ام را انجام می دهم. پروژه های متعدد صف وجود دارد و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به مجموعه. من در اسپانیا و آلمان دوران بسیار خوبی داشتم. من تا آنجا که می توانستم یاد گرفتم– آیا آشپزی، باغبانی، یا چیزهای دیگر است.»

اگرچه او وقت خود را در آلمان گذراند، اما سفری نیز به اسپانیا انجام داد. “ما در تعطیلات به جزایر مایورکا در اسپانیا رفت به عنوان وضعیت کاهش کمی. جهان دوران سختی را پشت سر می نهد و همه ما نمی توانیم کاری جز انجام بیت خود برای سالم ماندن و در امان ماندن انجام دهیم– برای خودمان و برای همه اطرافمان.”

از زمانی که الناز نوروزی طعم موفقیت را برای دوره خود در سیف علی خان ستاره دار بازی های مقدس چشیده است، این بازیگر باعث شده است بالیوود بنشیند و متوجه شود. عملکرد او در فیلم پنجابی “Khiro Khundi” مورد تقدیر قرار گرفت، همان طور که حضور او در نمایش OTT، “Abhay” بود. بازیگری که در موزیک ویدئوهای “ساخته شده در هند” گورو رندهاوا و “ناگین جیزه کامار هیلا” ساخته تونی کاککار به نمایش در آمد، چهره چندین کمپین تأیید نیز هست.

“خوشحالم که برگشتم، هر چند که الان داخل خونه ميمونم. از همه می خواهم که در امان بمانند و از قوانین پیروی کنند.»

با ورودی از IANS

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

اولین تاریخ انتشار: 12 سپتامبر, 2020 11:03 IST

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

آلیا بهات-رانبیر کاپور دوبله خال دار برای براهماسترا، وارون داوان در خارج از استودیو رقص کلیک کرد

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان