Elle Macpherson است تاکید کرد در مورد پیری

Elle Macpherson است تاکید کرد در مورد پیری – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 03, 2020, 14:58 IST | سرپرستان | لس آنجلس

Elle Macpherson معتقد است که در زیبایی درونی بیش از بیرونی جذابیت

Image source: Instagram/@ellemacphersonofficial

منبع تصویر: Instagram/@ellemacphersonofficial

سوپر Elle Macpherson معتقد است که در زیبایی درونی بیش از بیرونی جذابیت. در تعامل با مجله 56 ساله را باز کرد تا در مورد او تغییر lifesytle گزارش femalefirst.co.انگلستان.

“ژنتیک تنها می تواند شما تا far.By زمانی که شما رسیدن به 50 شما متوجه این همه در مورد مراقبت از بدن خود را و سطح خود را از خاصیت بنابراین شما می توانید از چیزهایی که شما می خواهید به انجام. من سعی کردم تمام انواع تمرینات و رژیم های غذایی, اما در حال حاضر بسیاری از چیزهایی که من در 30s و 40s دیگر برای من کار می کنند. من استفاده می شود به فکر می کنم من سالم بود چون من می تواند زنده ماندن در سه ساعت خواب و میان وعده در قهوه … در چشم مردم, من گمان می کنم هنوز هم نگاه بزرگ اما من احساس بزرگ است. که demoralising.من یک حس سرزندگی. احساس کردم بر خلاف خودم مرتب کردن بر اساس از تکه تکه” او به اشتراک گذاشته.

او همچنین نمی دهد توجه به پیری است.

“من احساس نمی کند و فشار به دنبال یک راه خاص هر مطلب – من خیلی بیشتر علاقه مند در تندرستی. من معتقدم که زیبایی واقعی روح عمیق نه پوست عمیق است. این روش یک راه زندگی است. بدون پیری من هرگز می تواند هدیه ای از مادر بودن به دو رشد مردان جوان است. این فوق العاده است. رابطه ما تکامل یافته است به عنوان آنها رشد کرده است. آنها بسیار هماهنگ در بسیاری از سطوح و من اطلاعات زیادی از آنها” Elle گفت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de