الگار Parishad مورد: آناند Teltumbde تسلیم به نیا گرفته شده برای بازداشت

الگار Parishad مورد: آناند Teltumbde تسلیم به نیا گرفته شده برای بازداشت – اخبار

انتشار: May 15, 2020, 10:48 IST | Vishal سینگ | بمبئی

او سپس تولید شده در نیا دادگاه در بمبئی جلسه دادگاه که در آن او بود به کارگردانی باقی می ماند در نیا بازداشت تا مارس 18

Professor Anand Teltumbde outside the NIA Headquarters in Peddar Road on Tuesday. Picture/Bipin Kokate

استاد آناند Teltumbde خارج نیا ستاد در Peddar جاده ها در روز سه شنبه. عکس/Bipin Kokate

در مورد شهری Naxalism و Bhima-کرگن خشونت محققان بازداشت استاد آناند Teltumbde در بمبئی در روز سه شنبه. دادگاه عالی خواسته بود Teltumbde به تسلیم شدن قبل از نیا پس از اخراج خود را پیش بینی وثیقه درخواست پس از آن Teltumbde تسلیم در نیا ستاد در بمبئی. او سپس تولید شده در نیا دادگاه در بمبئی جلسات دادگاه در حدود 4 ساعت. ویژه قاضی دادگاه A. T. Wankhede کارگردانی کرده است Teltumbde به باقی می ماند در نیا بازداشت تا مارس 18.

در 14 فوریه سال 2020 دادگاه عالی حاضر به اعطای وثیقه به فعال اجتماعی Gautam Navlakha و Teltumbde که درگیر در یک اختلاف بر سر روابط با سازمان های مائوئیست. هر دو اعطا شد چهار هفته از امداد رسانی به درخواست تجدید نظر علیه این حکم به دیوان عالی کشور.

دادگاه عالی اما رد درخواست تجدید نظر و به کارگردانی او را به تسلیم شدن قبل از این توسط محققان مارس 14. گوتام Navlakha که تسلیم شده است قبل از نیا در دهلی نو و تولید خواهد شد در یک دادگاه دهلی روز چهارشنبه.

به نیا در دادگاه گفت که هر دو از آنها متعلق به الگار Parishad و قابل توجهی وجود دارد شواهدی در مورد دخالت خود را در Bhima-کرگن مورد. به نیا به دادگاه گفت که دستگیری او نیاز به تحقیقات بیشتر است.

به نیا تا به حال خواستار 10 روز بازداشت برای Teltumbde اما دادگاه به بازداشت تا مارس 18.

در همان زمان آناند Teltumbde وکیل عارف صدیقی توضیح داده شده که اتهام او در دادگاه به عنوان بی اساس است. او همچنین گفت: دادگاه که Teltumbde رنج می برد از شرایط بهداشتی که برای او به داروهای تجویز شده. صدیقی به دنبال کسب اجازه از دادگاه برای Teltumbde به داروهای در بازداشت که اعطا شد.

Teltumbde متهم در الگار Parishad مورد و ادعا شده بود از بودن در ارتباط با شرکت-ممنوع شاخص تورم مصرف کننده(M) حزب قاچاق سلاح و جمع آوری کمک های مالی برای حزب.

این الگار Parishad مورد به نور پس از Bhima کرگن خشونت رخ داده است که در ماه ژانویه سال 2018 است. پونا روستایی پلیس رزرو 11 فعالان برای دادن سخنان تحریک آمیز در طول الگار Parishad راه انداختن جنگ علیه ملت و در ارتباط با ممنوع شاخص تورم مصرف کننده(M) ،

در ماه ژانویه سال جاری نیا در زمان بیش از مورد از پونا پلیس و ثبت یک شاه در برابر Teltumbde و دیگران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de