بنا به گزارش ها خانه تولید اکتا کاپور تصمیم گرفته است کاسوتی زینداگی کی را کنار بکشد و آن را با نمایش دیگری در همان اسلات زمان جایگزین کند

Parth Samthaan in a still from Kasautti Zindagii Kay. Image sourced from mid-day archives

پارت سامتان در هنوز هم از Kasautti Zindagii کی. تصویر منبع از آرشیو اواسط روز

راه اندازی مجدد نمایش اکتا کاپور کاسوتی زینداگی کی نه تنها برای محبوبیت آن بلکه برای ورود و خروج هم ستاره هایش به تیترها ضربه می زد. به تازگی ستاره اصلی این نمایش پارت سامتان ملقب به آنوراگ اعلام کرده بود که از نمایش خارج می شود. این بازیگر توسط بسیاری از پیروان Kasautii دوست داشت, حسن نیت ارائه میدهد: شیمی خود را بر روی صفحه نمایش با همکاری ستاره اریکا فرناندز, که نقش شخصیت پرنا در نشان می دهد. پس از خروج او، سازندگان شکار برای یک چهره جدید آغاز شده بود اما به نظر می رسد همه چیز کار نکرده است.

شلیک این نمایش به دلیل شیوع COVID-19 و در نتیجه قفل شدن به مدت چهار ماه متوقف شده بود، اما هنگامی که نمایش دوباره شروع به فیلمبرداری کرد، پارت سامتان به عنوان COVID-positiveتشخیص داده شد. سامتان پس از از سر گرفتن شلیک به تازگی به اکتا کاپور گفت که می خواهد دست از کار بکشد.

اکنون بر اساس گزارش های رسانه ها، بنا به گزارش ها، بنا به گزارش ها، خانه تولید اکتا کاپور تصمیم گرفته است این نمایش را کنار بکشد و آن را با نمایش دیگری در همان اسلات زمان جایگزین کند. یک منبع Pinkvillaنزدیک به توسعه که با پینک ویلا صحبت می کرد، گفت: «سازندگان و کانال با پارت در گفتگو بودند تا او را برای چند ماه حفظ کنند اما پارت با تصمیم او ایستاد. او قرار بود قراردادش را با آخرین روزش ۵ سپتامبر به پایان رساند. از آنجا که، یک چهره جدید مانند یک امکان در حال حاضر با تغییر بسیاری در چهره در حال حاضر به نظر نمی رسد، سازندگان تصمیم به کنار کشیدن نشان می دهد در دو ماه آینده و خواسته اند پارت به ساقه برای بخش های کوچک در بین به طوری که داستان به پایان قطعی خود می رسد. پارت موافقت کرده بود که در دو ماه آینده چند روز وقت بگذارد تا تعهد خود را نسبت به نمایش انجام دهد.»

همچنین خوانده شده: Kasautii Zindagii کی بازیگر آکاش جگا: من فکر می کنم دنیای رسانه های اجتماعی جعلی است

ظاهراً پارت سمثان یک فیلم بالیوود در زن سبک و جلف خود دارد؛ او در فیلم بالیوود فیلم بالیوود را در فیلم زن سبک و جلف خود دارد. او به یک پورتال گفت:«پارت اکنون می خواهد توجه خود را به سمت سلامت خود و پروژه های دیگری که با آن ها در گفتگو است هدایت کند. اکتا کاپور در تلاش برای متقاعد کردن پارت به حفظ بوده است اما این بازیگر آرزوی خود را برای انصراف ابراز کرده است. تولید، در این میان، در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن بازیگران به گام در کفش پارت اما در حال پیدا کردن آن دشوار است.”

یک منبع نزدیک به توسعه گفت: «به تازگی، او (اکتا) حتی در نفر سومی که برای هر دو شناخته شده بود طناب دار شد تا به او کمک کند تا پارت را متقاعد کند که به نمایش ادامه دهد. اما او مشتاق نیست.»

این منبع افزود: پارت سامتان نیز در این مجموعه با خود نگه داشته است: «تنها در هفته گذشته دو روز، شنبه و دوشنبه روی آورد و روز سه شنبه تنها دو ساعت تیر باران کرد. او حتی زیاد با واحد تعامل ندارد و به خودش ادامه می دهد.»

خصومت زن این نمایش هینا خان نیز پیش از این این نمایش را ترک کرده بود. او جای خود را به امانا شریف داد.

کاسوتی زینداگی کی یک مجموعه تلویزیونی درام رمانتیک است که در آن پارت سامتان، اریکا فرناندز، هینا خان، کاران سینگ گروور (که دیگر بخشی از نمایش نیست) و امانا شریف بازی می کنند. این نمایش یک راه اندازی مجدد از سریال هیت کاسوتی زینداگی کی در سال ۲۰۰۱ است که شوتا تیواری، سزان خان، هیتن تجوانی، رونیت روی و اوروشی دولاکیا را در بر می گرفت.

از ديدن نمايش مورد علاقه ات ناراحتي؟ در بخش نظر زیر به ما اطلاع دهید.

همچنین خوانده شده : پارت Samthaan نشان می دهد که او تا به حال حمله وحشت ، پس از متهم به پرت کردن قوانین قرنطینه

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار