Ekta کاپور سهام رجعت تصویری از بورس Smriti ایرانی از دست هند روز

Ekta کاپور سهام رجعت تصویری از بورس Smriti ایرانی از دست هند روز – سرگرمی

به روز شده: Jun 27, 2020, 13:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ekta کاپور در فیلم نشان می دهد Smriti Irani بود که سابق تلویزیون, بازیگر و مدل, معرفی خودش در سال 1998 هند خانم مراسم مجلل.

Smriti Irani with BFF Ekta Kapoor. Pic/Instagram Ekta Kapoor

Smriti ایرانی با بورس Ekta کاپور. عکس/Instagram Ekta کاپور

Smriti Irani تبدیل به یک نام خانگی با توجه به Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi تولید شده توسط Ekta کاپور. یاد روزانه صابون مشخص شده اولین همکاری Smriti ایرانی و Ekta کاپور و همیشه از پس دوستی خود را دیده است بدون موانع. بنابراین اگر شما از طرفداران از Smriti Irani, Ekta کاپور و فرقه Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi این فیلم برای بازیگر-تبدیل-سیاستمدار ارسال شده توسط کاپور نمی توان از دست رفته و خالص است دلتنگ مسائل!

تولید مشترک رجعت ویدیو Irani on Instagram رسیدگی است. در این ویدئو شما را به روز در هند مسابقه. این ویدئو نشان می دهد که سابق تلویزیون بازیگر و مدل معرفی خودش در سال 1998 از دست هند رقابت است. در این ویدئو پس از آن 21 ساله مورد علاقه خود را برای ماجراجویی های ورزشی و ادبیات انگلیسی. او همچنین درباره علاقه او در سیاست و بدانید که افرادی که در حکومت کشور خود. در زیرنویس کاپور قدردانی Irani سفر از یک نام خانگی از طریق یک تلویزیون نشان می دهد برای تبدیل شدن به یک سیاستمدار قدرتمند.

“قدردانی پست برای دوست Smriti ایرانی که آغاز شده نه برنده دوشیزه هند اما رفت و تبدیل به یک نام خانگی. این برای کسانی است که فکر می کنم که موفقیت آسان می آید… آن را دشوار است به آن سخت است اما آن را به تمام کسانی که سخت کار می کنند. Smriti شد نام خانواده, امروز یک وزیر. تمام شخصیت اتحادش را تغییر به یک قدرتمند و در عین حال فروتن سیاستمدار. اما زمانی که او آغاز شده بود, او با حوصله خجالتی, دختر ساده بود که راه می رفت به Balaji… و ما می دانستیم که او لبخند خواهد برنده شدن قلب” Ekta نوشت در پست خود.

Ekta همچنین ذکر شده در پست چگونه Smriti کمک یک همکار نیاز دارید. “اخیرا یکی از همکاران او که مشغول به کار نشده با او به نام او برای کمک به او کمک کرد که بلافاصله فرد است. نشان می دهد که حتی امروز او حفظ روابط با افرادی که کار کردن با او یک بار. این فروتنی و این دلبستگی به ریشه های او باعث می شود او یک فرد فوق العاده. بنابراین با افتخار از شما دوست من! @smritiiraniofficial (sic)” او نوشت.

به این Irani پاسخ داد: “با تشکر از شما. این کلمات کم رنگ در مقایسه با قدردانی من (sic).” دو خانم شده برای یک مدت زمان طولانی و خودداری از نشان دادن محبت خود را برای هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK