Ekta کاپور می دهد تا یک سال حقوق و دستمزد به مطمئن شوید که او کارمندان نمی رنج می برند در طول مستند

Ekta کاپور می دهد تا یک سال حقوق و دستمزد به مطمئن شوید که او کارمندان نمی رنج می برند در طول مستند – سرگرمی

انتشار: May 03, 2020, 21:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ekta کاپور داده است تا یک سال ارزش خود را حقوق و دستمزد به منظور مطمئن شوید که روزانه دستمزد حقوق بگیران و تولید مردم در Balaji Telefilms رنج می برند نیست

Ekta Kapoor

Ekta کاپور

در میان همه گیر جهانی بر تمام جنبه های زندگی از جمله صنعت سرگرمی بسیاری از وبلاگ آمده اند جلو به کمک دستمزد روزانه کارگران و کسانی که بیشترین تاثیر در این مستند به منظور جلوگیری از گسترش آن. در حال حاضر Ekta کاپور داده است تا یک سال ارزش خود را حقوق و دستمزد به منظور مطمئن شوید که روزانه دستمزد حقوق بگیران و تولید مردم در Balaji Telefilms رنج می برند نیست.

تولید کننده در زمان به رسانه های اجتماعی را اعلام و به اشتراک گذاشته شده “تاثیر تاج بحران بزرگ است, بی سابقه و چند جانبه است. همه ما نیاز به انجام همه چیز است که کاهش مشکلات مردم در اطراف ما و کشور ما در مقیاس بزرگ است. این است که من اولین و مهمترین مسئولیت برای مراقبت از انواع freelancers & دستمزد روزانه کارگران که کار در Balaji و چه کسی در حال رفتن به رنج می برند بسیار زیاد به علت از دست دادن هیچ تیراندازی در سناریو فعلی و عدم قطعیت در طول مدت نامعلوم به دنبال دارد. من می خواهم نتیجه رها من یک سال حقوق و دستمزد است که 2.5 کرور در Balaji Telefilms به طوری که همکاران من لازم نیست که به یک ضربه در طول این دوره بحران و کامل مستند. تنها راه پیش رو است با هم. اقامت امن و سالم بماند.”

جدای از این, تولید کننده در حال حاضر کمک های مالی به های مختلف امداد و کمک های مالی به مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر.

هر کس در حال انجام کمی خود را به مطمئن شوید که ما از طریق دریافت این مستند به عنوان هموار که ممکن است بدون درد و رنج مردم بیش از حد. روزانه دستمزد کارگران ستون فقرات کشور هستند که برای همه مهم ماشین آلات.

شخصیتهای مانند Ekta کاپور جلو آمدن و گرفتن چنین قدمهای بزرگ در خدمت به عنوان یک منبع الهام برای بسیاری از سراسر کشور با محبوبیت گسترده آنها دارای تنظیم به عنوان مثال حق را برای دیگران به دنبال.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de