Ekta کاپور مناقصه adieu به Sushant Singh Rajput در ارسال ویدئو; Masaba Gupta نظر شما را در اندیشیدن

Ekta کاپور مناقصه adieu به Sushant Singh Rajput در ارسال ویدئو; Masaba Gupta نظر شما را در اندیشیدن – سرگرمی

به روز شده: Jun 15, 2020, 16:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ekta کاپور به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو برای خداحافظی به Sushant با یک کولاژ از تصاویر او را با او و دوستان است.

A still from the video Ekta Kapoor shared. Picture courtesy/Ekta Kapoor's Instagram account

هنوز هم از این ویدئو Ekta کاپور به اشتراک گذاشته. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Ekta کاپور Instagram account

به خاطر سپردن اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput, تهیه کننده, Ekta کاپور در یک Instagram ارسال در دوشنبه توصیف او به عنوان یک فرد متفاوت نابغه”. Sushant Singh Rajput شروع کار خود را به عنوان یک بازیگر تلویزیون با Balaji روزانه صابون Kis Desh Mein Hai Meraa Dil و بعد از آن به دست آورد موفقیت با یکی دیگر از K-صابون Pavitra Rishta.

های یک ویدئو کلاژ از تصاویر مختلفی که او کلیک با Sushant, Ekta نوشت: “به جرات می توان های مختلف-پس از یک شب بی قرار. همه من می توانید به اشتراک گذاری یک #balajitelefilms ادای احترام به به تو با چند عکس! این ساخته شده من فکر می کنم اگر ما. واقعا وجود دارد برای کسانی که ما را دوست دارم و یا مراقبت از ! آیا ما می دانیم که مردم و یا انجام درست قضاوت d آنهایی که اصلا به دنبال هنجارهای! تو هرگز صحبت در مورد تو ضربه بعدی همیشه در مورد ما کاوش طالع بینی ستاره شناسی متا فیزیک… معنای شیوا ..و اکتشافات ستاره در ناسا ! عجیب و غریب برای یک بازیگر ! عجیب و غریب های مختلف نابغه bon voyage! از تو خال دار در prihvi کافه d balaji تیم برای تلویزیون به u تبدیل شدن هند را ستاره درخشان تو را از آن همه! ما را جشن می گیرند u روزمره ! امیدوارم که تو با مامان تو حالا که تو بسیار از دست رفته ! [sic]”

چندین مشاهیر مشترک خود با تسلیت این پست. طراح Masaba Gupta چپ صادقانه و فکری نظر به Ekta کاپور ارسال خواهد شد که شما را به فکر کردن و اندیشیدن است. او نوشت: “تنها در صورتی که آنهایی که عجیب و غریب بودند جشن گرفتند به جای اینکه به احساس مانند آنها به معنای رفتن به نشستن در یک گوشه از هر کس دیگری. من همیشه تعجب که چرا یک بازیگر به زندگی از یک تعریف خدمت جامعه هر دو شخصی و حرفه ای. من خواندن در مورد او و کشف که او بود و شاد او نبود احساس نیاز به جا به آن تعریف ، های مختلف فوق العاده است اما فقط به اندازه کافی نیست گاهی اوقات من فکر می کنم [sic]”

Masaba Gupta's post
تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Instagram

عکس: Sushant Singh Rajput رسانه های اجتماعی پست های منعکس زیادی در مورد زندگی واقعی خود

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در بمبئی اقامت در صبح روز یکشنبه. این بازیگر 34 بود. مرگ نابهنگام همه کاره بازیگر فرستاده است امواج شوک در میان مشاهیر و طرفداران به طور یکسان. نمرات از بازیگران از جمله Anupam Kher, Alia Bhatt, Deepika Padukone, و بسیاری دیگر آن را در زمان حاضر برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه با نابهنگام جوان بازیگر.

همچنین بخوانید: Sushant Singh Rajput ادای احترام: این نمی تواند پایان می گوید: Mayank Shekhar

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

با ورودی از IANS


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de