خرید رپورتاژ

Ek Duje Ke Vaaste – 2: پنج دلیل این نشان می دهد نمی توان از دست رفته! – سرگرمی

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 19:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ek Duje Ke Vaaste – 2 است که تمام مجموعه به برتر در فوریه 10, من.e امروز در Sony Entertainment و این پنج دلیل که چرا نباید آن را نادیده گرفته!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

Sony Entertainment Television را Ek Duje Ke Vaaste – 2 است که همه مجموعه ای برای روشن کردن تلویزیون ما در فوریه 10 سال 2020 هر دوشنبه و پنج شنبه در 9.30 pm. نشان می دهد بسیاری از انتظارات دوخته بر آن با توجه به آمار فصل اول بود. در حالی که طرفداران در حال حاضر به اندازه کافی دلیل برای تماشای نشان می دهد, در اینجا ما پنج دلیل که چرا شما باید از دست ندهید این عشق حماسه Suman و Shravan, essayed توسط debutants Kanikka کاپور و Mohit Kumar:

فصل دوم یک ضربه داستان عشق Ek Duje Ke Vaaste

Ek Duje Ke Vaaste – 2

این دومین فصل از آمار داستانی که شیفته مخاطبان. در حالی که برای اولین بار شاهد جدایی ناپذیر دوران کودکی بهترین دوستان است رفتن راه جداگانه خود را پس از یک مبارزه که بعدها شروع به دوست داشتن یکدیگر در این فصل را ببینید Suman و Shravan به عنوان دو استارک متضاد شخصیت که از زمینه های مختلف که غلبه بر تصورات غلط خود را برای قبول هر یک از دیگر و سپس سقوط در عشق تنها به نفرت از یکدیگر با توجه به شرایط غم انگیز است. آنچه که این شرایط ؟ این star-crossed عاشقان همیشه متحد? سازمان دیده بان برای پیدا کردن.

مجموعه ای در برابر افت ارتش

Ek Duje Ke Vaaste – 2

نشان می دهد با نیروهای مسلح در این زمینه دارای شهرت افسانه ای یعنی نشان می دهد مانند Fauji, چپ, راست, چپ, Chhoona Hai Aasmaan و سارا Akash. اما تعداد بسیار کمی نشان می دهد در گذشته تعیین شده است در ارتش پس زمینه نه تنها به دلیل آن نیاز به برنامه ریزی و مجوزهای اما به دلیل تدارکات و امور مالی درگیر بیش از حد. اما این نشان می دهد رفت و همه و فیلم برداری شده بود در یک مقیاس بزرگ با ارتش اتوبوس و کامیون با یک ارتش فرد هدایت خدمه به طوری که همه چیز را بر روی صفحه نمایش بود به شدت به پیوستن به ارتش قوانین.

بودن در مکان های واقعی بوپال

Ek Duje Ke Vaaste – 2

نشان می دهد که به ضرب گلوله کشته شده است در مقیاس بزرگ نیاز گسترده فضاهای باز با سبزی به مخاطبان احساس واقعی از یک اردوگاه ارتش و بوپال این لایحه مناسب. سازندگان شنود گذاشته در پتانسیل واقعی بوپال و گلوله واقعی ارتش cantonments وجود دارد, همراه با استعداد محلی از دولت است. دولت Madhya Pradesh بیش از حد ارائه پشتیبانی کافی از نظر مجوز و مهمان نوازی.

مردم می توانید دوباره زندگی می کنند زندگی در مدرسه خود را از طریق نشان می دهد

Ek Duje Ke Vaaste – 2

نشان می دهد شروع می شود با یک تصویر از یک مدرسه که در آن Suman و Shravan مطالعه با هم. نشان می دهد را به مخاطبان از طریق دلتنگ سمت پایین خط حافظه که در آن آنها را بطور منظم احساس خود را روز طلایی از بی خیال مدرسه روز و به تجربه احساسات دوستان جدید بدون در نظر گرفتن زمینه های متنوع شادی در یک سخنرانی گرفتن لغو غرور و افتخار از دستاوردهای هیجان در پیدا کردن دوستان جدید احساس دلهره و عصبانیت در حالی که تحقق اولین عشق و درد است که می آید با دل شکستگی است.

نویسنده مشهور دیلیپ Jha آینده با پروژه جدید خود

این پروژه گروگان توسط نویسنده مشهور دیلیپ Jha که علامت خود را در بالیوود با فیلم, MS Dhoni و در تلویزیون با ضربه فوق العاده را نشان می دهد مانند Bade Achhe Lagte Hain. او همچنین تولید شده و نوشته شده که فصل اول از Ek Duje Ke Vaaste که برنده قلب مخاطبان و او در حال آمدن است با Ek Duje Ke Vaaste – 2 در تقاضای محبوب. بنابراین شور و هیجان در میان مخاطبان برای این فصل طبیعی است. سازمان دیده بان Ek Duje Ke Vaaste – 2 تا ببینید که چگونه او می آفریند نوار در این زمان.

در ارتباط باشید به Sony Entertainment Television برای به روز رسانی بیشتر در این نام تجاری جدید نشان می دهد Ek Duje Ke Vaaste 2 راه اندازی فوریه 10 سال 2020 در 9:30 PM.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im