هشت هفته پلنگ توله با موفقیت پیوست با مادر خود نزدیکی Nirgude روستا در جوننر

هشت هفته پلنگ توله با موفقیت پیوست با مادر خود نزدیکی Nirgude روستا در جوننر – اخبار

به روز شده: May 04, 2020, 20:27 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

جوان گربه سانان شناسایی شد به عنوان یک زن حدود 8 هفته و داشت مناسب برای انتشار پس از یک معاینه کامل

The 8-week old leopard cub was successfully reunited with its mother near Nirgude village in Junnar. All Pictures/

8-هفته, پیر پلنگ توله بود با موفقیت پیوست با مادر خود نزدیکی Nirgude روستا در جوننر. همه تصاویر/

در آنچه که می تواند نامیده می شوند به عنوان یک جشن جهانی حیات وحش روز به معنای واقعی سازمان های غیر دولتی, حیات وحش SOS همراه با ماهاراشترا وزارت جنگل با موفقیت پیوست 8-هفته, پیر پلنگ توله که حال کردم جدا از مادر خود نزدیکی Nirgude روستا در جوننر.

Cub-Leopard
8-هفته ای پلنگ توله بود که نجات حیات وحش SOS و ماهاراشترا وزارت جنگل در جوننر

ممکن است به ذکر است که فصل برداشت آغاز شده است و در ماهاراشترا و این در نظر گرفته شده است خبر خوب توسط دو جامعه – نیشکر کشاورزان و پلنگ است. برای کشاورزان اکنون زمان آن است که به رشد این محصول پول نقد است که آنها بستگی به شدت برای امرار معاش و پلنگ در این فصل به معنای یک چرخه جدید از زندگی آنها پیدا کردن نیشکر مزارع می شود بسیار مناسب به نیازهای مادران – حفاظت از شکارچیان انسان و مقدار زیادی از مواد غذایی در جنگل های مجاور و حاشیه همه چیز به شدت محافظ جدید مادر نیاز به موفقیت عقب فرزندان او. اما از آن است که از امنیت کاذب که اغلب ثابت خطرناک برای جوامع های زمین است.

یک روز کار سخت برای کشاورزان از Nirgude روستا بود فقط پایان دادن به اطراف غروب روز دوشنبه زمانی که آنها شنیده پراکنده تقریبا نامفهوم گریه می کند از ضخامت انبوه از ساقه نیشکر. کشاورزان در ماهاراشترا اغلب زندگی در نزدیکی پلنگ, تا زمانی که آنها شنیده ام گریه می کند از یک توله آنها می دانستند که بود به مراتب پشت سر نیست. برای جلوگیری از یک برخورد خطرناک این نوع دل روستاییان بلافاصله تماس جنگل گروه جوننر که در نوبت رسیده به حیات وحش SOS برای کمک به اتحاد دوباره درمانده بچه با مادر خود.

Cub-Identified
8-هفته ای توله فوق العاده جوان برای زنده ماندن در خود

جوان گربه سانان شناسایی شد به عنوان یک زن حدود 8 هفته و داشت مناسب برای انتشار پس از یک معاینه کامل. این تیم بلافاصله آماده تمام تجهیزات لازم از جمله یک جعبه امن و یک کنترل از راه دور دوربین دام, در حالی که آنها فرض بر این مواضع در یک فاصله امن. پس از یک در حالی که یک ماده پلنگ مشاهده شد پنهانی ساخت راه خود را به امن جعبه و فوق العاده رها برای پیدا کردن توله خود را سالم و زنده در داخل.

Mahendra Dhore حیات وحش SOS دامپزشکی دستیار گفت: “8-هفته توله فوق العاده جوان برای زنده ماندن در خود. ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که توله پلنگ که جدا از مادران خود را تا پایان در اسارت اگر ما می تواند از آن کمک کند. ما می خواهیم آنها را آزادانه به زندگی در زیستگاه طبیعی خود. حیات وحش SOS می سازد هر تلاش برای ایجاد چنین نجات و مراسم عملیات ممکن است.”

Kartick Satyanarayan, Co-founder & CEO از حیات وحش SOS گفت: “به مناسبت روز جهانی حیات وحش, ما می خواهم به منظور جلب توجه همه را به انسان و حیوان درگیری های شایع در ماهاراشترا. بیش از دهه گذشته حیات وحش SOS با همکاری دولت و وزارت جنگل برای انجام بسیاری از کارگاه های آموزشی و آگاهی ماژول های که نشان داده اند در نتیجه مهم نشان داد با افزایش تعداد تماس های تلفنی ما برای نجات پریشان حیات وحش است. شده است ما تلاش صادقانه برای کاهش درگیری ها در این مناطق و ما فوق العاده ممنون به جنگل بخش بودن چنین سرسخت پشتیبانی و ساکنان محلی که در حال نگه داشتن اجتناب و کاهش آموزه ها در ذهن در هنگام برخورد با حیوانات وحشی.”

Ajit Shinde محدوده جنگل افسر (جوننر) گفت: “ما تماس گرفته شد توسط کشاورزان محلی زمانی که آنها پیدا توله در مزرعه. ما با اعزام یک تیم برای بررسی وضعیت در حالی که حیات وحش SOS تیم وارد به شروع مراسم بهره برداری است. ما بسیار سپاسگزار برای حمایت خود را در تلاش های ما برای کاهش man-پلنگ شرایط جنگ در دولت و گسترش آگاهی در مورد مسائل از جمله.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im