هشت مهاجران در میان نه از اجساد Telangana خوبی

هشت مهاجران در میان نه از اجساد Telangana خوب – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 14:25 IST | سرپرستان | حیدرآباد

مرده شامل شش نفر از اعضای یک خانواده مهاجر از غرب بنگال دو کارگر از بیهار و یک ساکن محلی

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

حیدرآباد: در یک حادثه تکان دهنده نه بدن از جمله هشت نفر از مهاجران بودند در یک چاه در نزدیکی واراناگل شهر در Telangana پلیس گفت: روز جمعه.

در حالی که چهار جسد بدست آمده از چاه در Gorrekunta ایجاد در پنج شنبه, پنج جسد دیگر کشیده شد در روز جمعه. مرده شامل شش نفر از اعضای یک خانواده مهاجر از غرب بنگال دو کارگر از بیهار و یک ساکن محلی است.

بدن محمد مقصود (56) که مشغول به کار بود در یک کیسه گونی دوخت فروشگاه در واراناگل همسرش, Nisha (48) خود را پدر Bushra (24) و سه ساله نوه بدست آمده از چاه اواخر پنج شنبه.

کارگران نجات یافت پنج جسد دیگر در روز جمعه. آنها عبارتند از: مقصود را دو مهاجر از بیهار و یک ساکن محلی است.

پلیس گفت: آنها کاوش اگر در آن مورد جرم خودکشی یا قتل است. واراناگل کمیسر پلیس V. Ravinder به خبرنگاران گفت: نزدیک به صحنه است که تیم های ویژه بودند تشکیل شده برای بررسی پرونده است.

“وجود دارد هیچ خارجی صدمات در بدن. علت مرگ آنها خواهد شد شناخته شده است پس از ما دریافت گزارش کالبد شکافی. ما در حال کاوش در این مورد از همه زاویه,” او گفت:.

یک مورد ثبت شده در Geesukonda ایستگاه پلیس. اجساد منتقل شد به مهاتما گاندی بیمارستان در واراناگل برای کالبد شکافی. سگ جوخه و سرنخ تیم های فشرده شد به خدمات برای جمع آوری سرنخ.

مقصود بود که زندگی در Kareemabad منطقه واراناگل شهر به مدت 20 سال بود از کار با توجه به مستند. صاحب مغازه به حال گزارش داده سرپناه به خانواده در godown. اجساد یافت شد در نزدیکی godown.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im